reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzięki dziewczyny robię herbatę i zmykam do łóżka.
Trochę mam dylemat ,którego lekarza mam wybrać do prowadzenia ciąży.Po krótce Wam opiszę,tu się chce a jednocześnie taki strach ogarnia.
Więc tak chodziłam do babki ginekolorzki i jest na oddziale nie wiem ile.Przyjemna fajnie odpowiada na pytania
Druga opcja ordynator gbur hm mówi zwięźle ,jak się go zapyta to odpowie.Byłam u niego pierwszy raz.Nie brałabym go pod uwagę tylko ze jest tym ordynatorem ,a jak bym musiała leżeć z tymi moimi mirsniakami.
Jeszcze jest syn tego ordynatora ponoć ma fajny sprzęt i bardzo wnikliwy ,robi prenatalne,też ma dyżury w szpitalu.
Mam dylemat no i co znajomy to chwali se swojego
 
reklama
Ja w kazdej ciazy mam cukrzyce ciazowa wiec tez scisla dieta i rzadnych zachcianek. W ostatniej udanej to juz 6tc bylam na obciążeniu glukoza.. nie ludze sie jak teraz sie uda to na pewno bedzie to samo..
 
Dzięki dziewczyny robię herbatę i zmykam do łóżka.
Trochę mam dylemat ,którego lekarza mam wybrać do prowadzenia ciąży.Po krótce Wam opiszę,tu się chce a jednocześnie taki strach ogarnia.
Więc tak chodziłam do babki ginekolorzki i jest na oddziale nie wiem ile.Przyjemna fajnie odpowiada na pytania
Druga opcja ordynator gbur hm mówi zwięźle ,jak się go zapyta to odpowie.Byłam u niego pierwszy raz.Nie brałabym go pod uwagę tylko ze jest tym ordynatorem ,a jak bym musiała leżeć z tymi moimi mirsniakami.
Jeszcze jest syn tego ordynatora ponoć ma fajny sprzęt i bardzo wnikliwy ,robi prenatalne,też ma dyżury w szpitalu.
Mam dylemat no i co znajomy to chwali se swojego

Maja, to dla równowagi ja bym wzięła syna, dobrze ze tez robi prenatalne. A czytałaś opinie na znanylekarz ?
 
Kochane nie macie pojecia jak duzo dla mnie znacza Wasze słowa wsparcia....kurcze czlowiek tyle juz w zyciu przeszedł i jakos sobie radzil a teraz jakas masakra...najbardziej boli mnie to ze tutaj w Uk nawet gdybym poszla do lekarza to nie przepisze mi progesteronu...oni wogóle uwazaja ze w tym wieku to tylko czekac na cud....
Jesli sie uda to załatwic to naprawde bede wdzieczna za kazda pomoc.
daj namiary na priv, wlosi nie robia problemu bedzie progesteron.
 
u mnie beta <0,1 :( :( :(
gorzej byc nie moze :( wiec mimo ze to dopiero 9dpo to chociaz miniamalne wartosci by sie pokazaly np wynik bylby 1,1 :( :( a tak dupa
za to poszlam do diabetologa poprosilam ja o dodatkowe badania zeby zobaczyc czy z cukrem mam wszystko ok . .. ech naczytalam sie ze zaraz po biochemicznej tak latwo zajsc w ciaze i ja utrzymac i sie nie udalo :( :(
 
reklama
u mnie beta <0,1 :( :( :(
gorzej byc nie moze :( wiec mimo ze to dopiero 9dpo to chociaz miniamalne wartosci by sie pokazaly np wynik bylby 1,1 :( :( a tak dupa
za to poszlam do diabetologa poprosilam ja o dodatkowe badania zeby zobaczyc czy z cukrem mam wszystko ok . .. ech naczytalam sie ze zaraz po biochemicznej tak latwo zajsc w ciaze i ja utrzymac i sie nie udalo :( :(
Trzymaj sie kazda z nas ma swojje dylematy
 
Do góry