reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Taka strona Beztroska ma ładne torby. Tak myśle o nich bo można do kompletu zrobić wkładkę do wózka itp nawet kocyki i otulacze. Narazie z dodatkami nie szaleje bo spory wydatek był z wózkiem i mebelkami ;) ale pewnie za niedługo się zacznie :S

Moja maleńka jak mamusia kocha w łóżku się wylegiwać i najbardziej kopie wtedy. [emoji7]

Zobacz załącznik 954156

Śliczne torby :) ja też z zakupami muszę trochę przystopować bo zauważyłam że ostatnio co wyjście do miasta to wracam z czymś dla Młodego ;))

@Si.Kat też myślałam właśnie o termometrze i teraz mam mętlik w głowie czy faktycznie tak jak pisze @slodkatrojeczka nie kupic najzwyklejszego.
A tak w ogóle masz rtęciowy czy elektroniczny ?
 
reklama
Śliczne torby :) ja też z zakupami muszę trochę przystopować bo zauważyłam że ostatnio co wyjście do miasta to wracam z czymś dla Młodego ;))

@Si.Kat też myślałam właśnie o termometrze i teraz mam mętlik w głowie czy faktycznie tak jak pisze @slodkatrojeczka nie kupic najzwyklejszego.
A tak w ogóle masz rtęciowy czy elektroniczny ?
Mam elektroniczny. Teoretycznie rteciowe zostały wycofane, ale dla chcącego nic trudnego. Na allegro było kiedyś tego pełno. Ja wolę nie ryzykować, mam w domu pieciolatkę, która miewa głupie pomysły. Lepiej nie kusić losu.
 
U mnie tez Młoda szaleje ;) Najczęściej w godzinach wieczornych i nocnych :D
Dziewczyny udało mi sięw koncu zrobić listę wyprawkową, jeszcze tylko napad na bank i dam radę :D a póki co powiesiłam na lodowce, oswajając się z nią. Dopadłam lidla, ale tak na spokojnie wpadły body :) Polecicie jakiś termometr?? Zastanawiam się nad takim na podczerwień, koszt ok 250 zł -kosmos wiem, ale jest do wszystkiego no i 3 lata gwarancji, chyba ze macie jakieś inne sprawdzone??
Ja mam termometr z pomiarem na główce kupiony w aptece DBAM o Zdrowie to jest ich termometr firmowy. Dałam za niego 100 zl i jestem zadowolona. Mierzy temperature ciała i cieczy i zapisuje chyba 30 pomiarow.

Ale moja mam ma inny do głowy i np uważam go za szit.
 
Ja mam zwykły rtęciowy dla użytku swojego, dla dzieciątka chciałabym inny... szkoda mi hajsu na taki powyżej 200 zł, ale naczytałam się sporo o visiofocus smart.... i ma naprawdę dobre opinie grrr

A macie jakieś opinie dot. stojaka do wanienki?? Mam problemy z kręgosłupem i myślałam nad takim stojakiem, wanienka najzwyklejsza i pieluszka na spod... gąbek, krzesełek,lezaczkow nie uznaje :)
 
Ja mam zwykły rtęciowy dla użytku swojego, dla dzieciątka chciałabym inny... szkoda mi hajsu na taki powyżej 200 zł, ale naczytałam się sporo o visiofocus smart.... i ma naprawdę dobre opinie grrr

A macie jakieś opinie dot. stojaka do wanienki?? Mam problemy z kręgosłupem i myślałam nad takim stojakiem, wanienka najzwyklejsza i pieluszka na spod... gąbek, krzesełek,lezaczkow nie uznaje :)
Masz dobre podejście. Ja stojaka nie kupuję ale tylko dlatego, że kąpać małego będę w salonie a tam mam stół akurat na idealnej wysokości. Gdyby stołu nie było, to bym kupiła stojak. A tak - po co wydawać kasę :) W salonie będę miała też jedno z dwóch łóżeczek z przewijakiem, więc na luzie ogarnę go po kąpieli na przewijaku. Gdybym nie miała i stołu i łóżeczka na dole inwestowałabym w stojak z przewijakiem.
 
Zwykły elektroniczny z apteki. I mierzyć w pupie (odejmując 0,5°) albo pod paszką w miarę możliwości. Ja kupilam termometr za 200zl przy pierwszym dziecku i był do niczego. Sto różnych temperatur podawał. Teraz tylko najzwyklejszy.

Elektroniczny używamy, bo szybki. Nawet mamy dwa, ale nie jesteśmy zadowoleni... Niedokładne. W szafie też leży rtęciowy. Teraz częściej w użyciu, bo dzieci starsze i wytrzymują te 10-15 min na pomiar. Dokładny.
 
reklama
Do góry