reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam . Chciałabym zapytać o radę , chociaż łudzę się że może okaże się że któraś z was była w podobnej sytuacji. To mój pierwszy miesiąc starania się z testami owulacyjnymi . Mam cykle 26 dniowe regularne jak w zegarku . Pierwszy test owulacyjny zrobiłam w 9 dniu cyklu i był negatywny , następnego dnia już pokazały się dwie kreski z czego ta testowa była grubsza od kontrolnej. I przyznam się że jak ostatni głupek robiłam te testy do dziś i codziennie wychodziły pozytywne. Dziś mój 27 dc powinnam dostać @ a Tu ani widu ani słychu . Test owulacyjny z dziś załączam - niestety dwa testy ciążowe płytkowe zrobione o 13.30 wyszły negatywne .
Boje się że coś jest ze mną nie tak .

PS. W razie co proszę o wyrozumiałość ale potwornie się stresuje.
Od 9 dc było przytulane
Nie przejmuj złymi opiniami, choć na tej grypie nie spotkałam się z takimi [emoji3]
Każdy może różnie przechodzić przez starania. Wiadomo bzikujemy ale dlatego trzeba się wspierać, a co będzie to będzie.

Ja jutro będę testować w dzien @. Dzis wrócił lekki ból brzucha.
Nikt nie jest oaza cierpliwości przynajmniej nie ja [emoji16]
Też dwa razy zrobilam test owu.
(Cykle 34 dni(jutro), Owu byla 20dc)
Zdjecia z 26dc i 32dc i co ciekawe pozytywne [emoji16] niby nic ale jakaś nadzieja zostaje [emoji16]
20190325_184626.jpeg
20190325_184639.jpeg
 
reklama
Nie przejmuj złymi opiniami, choć na tej grypie nie spotkałam się z takimi [emoji3]
Każdy może różnie przechodzić przez starania. Wiadomo bzikujemy ale dlatego trzeba się wspierać, a co będzie to będzie.

Ja jutro będę testować w dzien @. Dzis wrócił lekki ból brzucha.
Nikt nie jest oaza cierpliwości przynajmniej nie ja [emoji16]
Też dwa razy zrobilam test owu.
(Cykle 34 dni(jutro), Owu byla 20dc)
Zdjecia z 26dc i 32dc i co ciekawe pozytywne [emoji16] niby nic ale jakaś nadzieja zostaje [emoji16] Zobacz załącznik 955624Zobacz załącznik 955625


Moje wczoraj i przedwczoraj wychodziły też takie jaśniejsze. A dzisiejsza wygladala jak ta która miałam w 10 dc .

Moje pierwsze 4 dni wyglądały tak . Od góry po dwa były 10,11 dc i dwa w dół 12,13 . Resztę mam w pojedynczych ujęciach wiec za dużo by tu wrzucać .
 

Załączniki

  • 792C54E3-7A19-4E93-AF88-1484B2D84EC9.jpeg
    792C54E3-7A19-4E93-AF88-1484B2D84EC9.jpeg
    643,6 KB · Wyświetleń: 81
Moje wczoraj i przedwczoraj wychodziły też takie jaśniejsze. A dzisiejsza wygladala jak ta która miałam w 10 dc .

Moje pierwsze 4 dni wyglądały tak . Od góry po dwa były 10,11 dc i dwa w dół 12,13 . Resztę mam w pojedynczych ujęciach wiec za dużo by tu wrzucać .
One trochę błędna po wyschnięciu. Po zrobieniu były żywsze [emoji6]
 
Dziewczyny byłam wczoraj na drugim monitoringu i jajeczka nic nie urosły :-( lekarz kazał jeszcze wziąć 5 tabletek clo i przyjść po 10 dniach od ostatniej tabletki. Nigdy nie słyszałam żeby ktoś brał dwa razy w cyklu clo??

Powiedział że jeszcze postaramy się na clo ale zasugerował mi letrozol.
Czy któraś z was stosowała ten lek?
 
Też nie słyszałam żeby dwa razy w jednym cyklu brać clo. Jeśli już to większa dawkę w kolejnym cyklu. Sporo dziewczyn, na które clo w ogóle nie działało brały ten drugi lek, ja osobiście nie miałam z nim styczności ale poszukaj może na wątku z clo tam na pewno coś będzie
 
Hej,u mnie 31dc termin minął okresu brak,ale dzisiejszy test pokazał brak ciąży, chyba to nerwy i @sie spóźnia
 
reklama
Byłam zrobić betę z krwi bo stwierdziłam że to lepsze rozwiązanie niż sikanko. Wyniki odbieram po 15 . Zrobiłam sobie jeszcze LH , TSH i Progesteron gdyby betka wyszła negatywna . No ale na resztę muszę czekać do piątku na wyniki.
 
Do góry