reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Trzymam kciuki za wizyty.

Ja dziś bylam na NFZ u lekarza... dostalam komplet badań krwi, które juz zrobilam i mocz.
Jednak ciaze bede musiala prowadzić dwutorowo . W połowie ciazy musze przyjąć zastrzyk z immunoglobuliny A NFZ to juz refunduje. Więc jak bym prowadziła prywatnie to musialabym płacić.
 
Ja właśnie przyszłam z dziećmi na basen. 2km a jakbym z 8 przeszła. Masakra. Powodzenia dziewczyny na wizytach
 
Kobietki ja też dziś wizyta:) właśnie jadę:) Już się doczekać nie mogę. Jutro też wizyta Ale u genetyka- kwalifikacja do prenatalnych. Życzę wszystkim I sobie samych dobrych wiadomości a reszcie miłego I słonecznego dnia:)
 
Dzień dobry dziewczyny !

nie było mnie cały weekend i właśnie próbowałam nadrobic zaległości. Jestem wykończona. W sobotę wycieczka do warszawy na wystawę z psem (ale całe szczescie wróciłyśmy z sukcesem ) a w niedzielę odebraliśmy klucze od domu (jupiii!) i się zaczeło ! spęd ludzi do ogladania i na taką mini parapetówkę.... powiem Wam że ze zmęczenia nie mogłam zasnąc i z emocji też. Przez weekend prawie żadnych objawów ciąży i to mnie męczy trochę :/ nie wiem co o tym myśleć.

Dziś jestem zmęczona ale to raczej z niewyspania ...... no i dygam przed wizytą ! Wizytuję o 18.00 więc jeszcze masa czasu. Trzymajcie kciuki bo mi bardzo potrzebne. Fajnie by było jakby już coś było widać ... ale to dopiero 5t3d więc nie nastawiam się na zbyt wiele .....

1.04 16.40 asiakkk94
1.04 19:40 Inezka1991
1.04 Leksa

Powodzenia dziewczyny! @empuse Tobie również! Dziewczyny dopisujcie się do listy z wizytami [emoji4]

Dziękuję i trzymam kciuki za wszystkie wizytujące !

Witam się dziewczyny. Przez weekend mnie nie było bo miałam strasznego doła i prawie cały przeplakalam. Tak bardzo boję się dzisiejszej wizyty [emoji17]

@assiakkk94 jestem z Tobą myślami i wysyłam pozytywne wibracje <tulę>

U mnie w jednej z firm Prezes którego nie znoszę pogratulował itd - bardzo pozytywnie. W drugiej firmie ze względu że jest to 600 osobowa działalności prywatna, zaświadczenie zaniosłam do kadr do Właściciel jest cholerykiem u którego ciężko popaść o dobry humor. Od koleżanki słyszałam, że był u Dyrektora i powiedział że za Ch*ja nie zatrudni więcej kobiety, a na innym spotkaniu powiedział że nie może być takich działów gdzie na newralgicznym stanowiskach znajdują się kobiety.( Tym działem jest m.in.Laboratorium gdzie jestem kierownikiem ). Miałam ambicje pracować jak najdłużej ale nie wiem czy jest sens, bić się każdego ranka że sobą by wstać do pracy a poszanowania zero...

olej dziada ... bierz l4 i tyle .... jak nie zasługuje to po co się męczyć !
 
Dzień dobry dziewczyny !

nie było mnie cały weekend i właśnie próbowałam nadrobic zaległości. Jestem wykończona. W sobotę wycieczka do warszawy na wystawę z psem (ale całe szczescie wróciłyśmy z sukcesem ) a w niedzielę odebraliśmy klucze od domu (jupiii!) i się zaczeło ! spęd ludzi do ogladania i na taką mini parapetówkę.... powiem Wam że ze zmęczenia nie mogłam zasnąc i z emocji też. Przez weekend prawie żadnych objawów ciąży i to mnie męczy trochę :/ nie wiem co o tym myśleć.

Dziś jestem zmęczona ale to raczej z niewyspania ...... no i dygam przed wizytą ! Wizytuję o 18.00 więc jeszcze masa czasu. Trzymajcie kciuki bo mi bardzo potrzebne. Fajnie by było jakby już coś było widać ... ale to dopiero 5t3d więc nie nastawiam się na zbyt wiele .....



Dziękuję i trzymam kciuki za wszystkie wizytujące !



@assiakkk94 jestem z Tobą myślami i wysyłam pozytywne wibracje <tulę>



olej dziada ... bierz l4 i tyle .... jak nie zasługuje to po co się męczyć !
Lexa byłaś na expo? Ja byłam z Córką pooglądać psy i koty :) może się gdzieś minęłyśmy :D
 
reklama
Ale Was dzisiaj wizytuje w ten primiaaprilisowy dzień [emoji16]
Wczoraj ledwo zjadłam śniadanie takie miałam mdłości, a dzisiaj znowu nic... Tylko w spodnie ledwo się dopinam [emoji33]

@Leksa gratki domu, jeśli zrozumiałam dobrze to nowego? [emoji4] Na wizycie pewnie pecherzyk będzie, ale to już zawsze dobra informacja, że jest na swoim miejscu[emoji106]
 
Do góry