reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Tak. Śmieszne jest to że jak nie wiedziałam że jestem w ciąży to było idealnie. A jak się dowiedziałam.. To się zaczęło.. Szpitale, krwotoki. Teraz obecnie jestem w domu i oprocz nudy z powodu leżenia i bólu pleców oraz czasami dziwnych ukloc w okolicy macicy to jest ok :)
Patka2616 a dobrze się czujesz poza plamieniem??
 
Macica koli bo może jeszcze się rozciąga?
Ja w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu około 3 miesiąca jak byłam bo dostałam krwotoku. Potem tabletki na podtrzymanie... I jakoś to doszło do końca. Teraz mam super synka. Zdrowego.
Boję się z drugą ciąża. Ta biegunka mnie niepokoi. :(
 
Jeśli to jest jednorazowe to poczekaj. Może to tylko jakaś reakcja na jedzenie. Jeśli jutro będzie to może zmierzaj do lekarza :)
Możliwe że się rozciąga. Tak sobie to tłumacze :)
Też miałam krwotok.. Też szpital.. I teraz mam duphaston i luteine..
Macica koli bo może jeszcze się rozciąga?
Ja w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu około 3 miesiąca jak byłam bo dostałam krwotoku. Potem tabletki na podtrzymanie... I jakoś to doszło do końca. Teraz mam super synka. Zdrowego.
Boję się z drugą ciąża. Ta biegunka mnie niepokoi. :(
 
No zaczekam do jutra z tym. Może będzie lepiej. Oby. Po wzieciu smecty i probiotyku jest lepiej.

A który to już tydzień u ciebie?? Bo nie wiem czy pisałaś :)
 
reklama
Do góry