reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No tak, mi tez by właśnie bardzo odpowiadał następny weekend [emoji3] już bym chciała pozostać czerwcóweczką. Ale u mnie nic nie zapowiada szybszego porodu, także czekamy najpierw na wieści od Ciebie!
To najlepiej jakbyśmy obie w przyszly weekend urodzily [emoji41]u mnie też raczej oznak porodu brak ale tym się nie martwię jakoś bo z młodym było podobnie, chyba 3dni przed porodem gin mówiła że nic się nie zapowiada a tu niespodzianka [emoji6]
 
reklama
Cześć Wam :) powiedzcie mi proszę czy też miałyście w ciąży takie bóle podbrzusza jak na @ ? Ja mam tak jakoś od tamtego tygodnia czyli od 29 tc i głównie w nocy, w dzień wszystko super, zgłaszałam ginowi, ale dostałam luteinę 2 razy dziennie, szyjka długa i zamknięta i na tym koniec, a trochę zaczynam panikować
 
Marta, a to ten sam ząb co ostatnio ? Musiałabyś poszukać jakiegoś dentysty bo przy silnym stanie zapalnym w ciąży o problem nie trudno :/ Współczuję dziewczyny :((

Tak, ten sam. Wtedy mi przeszło i nie poszłam do dentysty ale teraz chyba pojde. W pon zadzwonie do rejestracji bo oszaleje jak tak ból bedzie wracał.
 
Tak, ten sam. Wtedy mi przeszło i nie poszłam do dentysty ale teraz chyba pojde. W pon zadzwonie do rejestracji bo oszaleje jak tak ból bedzie wracał.
Idź, idź bo ząb potrafi uprzykrzyć życie, ja naszczescie nie pamiętam jaki to ból bo za dzieciaka mam taką traumę, że raz na pół roku przegląd obowiązkowy [emoji23]
 
Tak, ten sam. Wtedy mi przeszło i nie poszłam do dentysty ale teraz chyba pojde. W pon zadzwonie do rejestracji bo oszaleje jak tak ból bedzie wracał.

U mnie w ciąży tak posypaly sie zeby, ze leczylam chyba z 5 przez 4 miesiace i to jednego kilka razy. W 9 miesiącu mialam borowanko :p masakra. Zawsze w znieczuleniu i bez problemow.
Lepiej idz, bo zeby to dziadostwo sama bakteria
 
reklama
Tak, ten sam. Wtedy mi przeszło i nie poszłam do dentysty ale teraz chyba pojde. W pon zadzwonie do rejestracji bo oszaleje jak tak ból bedzie wracał.
Dobrze jednak, że się wzięłam za zęby w ciąży. I tak miałam zaległości, bo przed ciążą 4 lata ponad nie byłam u dentystki :/ teraz mam wyleczone zęby a w jednym mam opatrunek. Po porodzie mam przyjść i mi to zrobi i przy okazji zobaczy czy inne nie zaczynają lecieć
 
Do góry