reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Oby bylo jak mowisz dziekuje za slowa otuchy[emoji177]
Kochana ale może będzie tak że zrobisz to badanie i cykl po tym badaniu się uda i będziesz najszczesliwsza na świecie. I wtedy nawet zapomnisz że strasznie się bałaś przed tym badaniem.

Choć mam nadzieję że mimo wszystko się uda i ominiesz to badanie którego tak strasznie się boisz.

Pamiętaj że dla fasolki można się poświęcić i przezwyciężyć strach. Trzymam za Ciebie kciuki kochana. [emoji110][emoji110]
 
reklama
W takim razie rozumiem Twoje obawy. Ale myślę że dziś lekarze wiedzą już tak dużo że jeśli będą znali dokładnie historię Twojej choroby zrobią wszystko żeby to badanie było dla Ciebie bezpieczne.
Ja mam jeszcze 3 cykle szansy a jak się nie uda też czeka mnie badanie pod narkozą. I nie powiem, nie myślę o tym z przyjemnością ale ufam mojemu lekarzowi. I jestem w stanie jeszcze wiele zrobić, poświęcić żeby w końcu mieć dziecko. Głowa do góry, masz swój cel a jest on przecież do osiągnięcia i tego Ci życzę z całego serca[emoji4]
Bo mam problemy z sercem a przy tym badaniu musze byc wprowadzona w narkoze
 
Dziekuje[emoji4] a jakie masz miec badanie moze to samo co ja
W takim razie rozumiem Twoje obawy. Ale myślę że dziś lekarze wiedzą już tak dużo że jeśli będą znali dokładnie historię Twojej choroby zrobią wszystko żeby to badanie było dla Ciebie bezpieczne.
Ja mam jeszcze 3 cykle szansy a jak się nie uda też czeka mnie badanie pod narkozą. I nie powiem, nie myślę o tym z przyjemnością ale ufam mojemu lekarzowi. I jestem w stanie jeszcze wiele zrobić, poświęcić żeby w końcu mieć dziecko. Głowa do góry, masz swój cel a jest on przecież do osiągnięcia i tego Ci życzę z całego serca[emoji4]
 
reklama
Lekarz podejrzewa że mogę mieć jakieś drobne zrosty więc chce zrobić badanie laparoskopem przez pępek i od razu jeśli takowe faktycznie będą usunąć je. A później insyminacja.
Aha a ile się staracie? I miałaś jakieś problemy ze masz te zrosty? Podpytuje bo mi lekarz po clo też koniecznie chciał robić laparoskopia bo twierdził że może mam niedrozne jajowody
 
Do góry