reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątpliwości, pozytywny test

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2019
Postów
1
Witajcie. Potrzebuję porady. W piątek rano postanowiłam zrobić sobie test ciążowy, ponieważ różne objawy dały mi do myślenia. Dodam, że był to dzień planowanej miesiączki. Test wyszedł pozytywny. Powtórzyłam dzisiaj , wyszedł negatywny. Dostałam także krwawienia. Nie wiem co mam dalej robić, bo w pierwszej ciąży krwawienia nie miałam. Wiem, że ciąża ciąży nie jest równa. Testy były różnej czułości, ten który wyszedł pozytywny miał większą czułość. Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży i przede wszystkim czy robienie hcg w obliczu krwawienia ma sens? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
@Maggie8709 no niestety tak. W marcu była ciąża biochemiczna, a dopiero od 30 maja mamy wprowadzone odpowiednie leczenie więc to się dluzy. Niedługo wizyta kontrolna i liczę, że wrócimy do starań niedługo
Mam podobna sytuacje i jutro idę na betę, a we wtorek dolekarza bo nie wiem czy w takiej sytuacji mogę potraktować krwawienie jak miesiączkę i rozp. Przyjmowanie Cło 5dc
 
reklama
reklama
Może ciąża biochemiczna? Ja tak miałam test pozytywny i po 3 dniach negatywny, a kolejnego dnia okres przyszedl niestety.
Wynik bety dziś 0.8 czyli wszystko wskazuje na ciąże biochemiczna
Zapozna sie zorientowałam ze coś sie dzieje i nie przyjmowałam luteiny mój błąd. Teraz odrazu po 10dniowym braniu luteiny zrobię betę jak. Os drgnie to nie odstawię luteiny i może sie uda
 
Do góry