reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jak tam u was dziewczyny ? Ja to chyba straciłam nadzieje :( jeszcze 3 dni do @, pewnie jak na złość się spóźni żeby mnie tylko wkurzyć...
 
Testowała dziś któraś? ;)


Jestem od niedawna, testowałam dziś i w środę i niestety nic. Chociaż już 4dni po terminie. Wszystko od wczoraj boli jak na okres. Ciekawe ile się spóźni..
2miesiace z inofolic i wszystkie badania w normie. Nawet w tym cyklu widziałam Stróżki krwi w śluzie podczas owulacji a i tak nie wyszło;(
 
Jak tam u was dziewczyny ? Ja to chyba straciłam nadzieje :( jeszcze 3 dni do @, pewnie jak na złość się spóźni żeby mnie tylko wkurzyć...
U mnie wczoraj termin @, ale wciąż nic i pierwszy raz nie czuję w ogóle ani PMS ani żebym miała dostać @. Castagnus biorę od miesiąca i myślę, że to jego zasługa. Jestem zachwycona, że już nie męczę się z PMS. Na ciążę raczej nie liczę, bo kilka dni temu byłam u gine na usg jajników, wyszły torbiele, chyba by mi powiedział gdyby był pęcherzyk ciążowy? Nic nie powiedział, to założyłam, że nie ma co testować.
 
U mnie wczoraj termin @, ale wciąż nic i pierwszy raz nie czuję w ogóle ani PMS ani żebym miała dostać @. Castagnus biorę od miesiąca i myślę, że to jego zasługa. Jestem zachwycona, że już nie męczę się z PMS. Na ciążę raczej nie liczę, bo kilka dni temu byłam u gine na usg jajników, wyszły torbiele, chyba by mi powiedział gdyby był pęcherzyk ciążowy? Nic nie powiedział, to założyłam, że nie ma co testować.
Zrób test , bo tydzień temu mogło nic nie być widać ;)
 
Jestem od niedawna, testowałam dziś i w środę i niestety nic. Chociaż już 4dni po terminie. Wszystko od wczoraj boli jak na okres. Ciekawe ile się spóźni..
2miesiace z inofolic i wszystkie badania w normie. Nawet w tym cyklu widziałam Stróżki krwi w śluzie podczas owulacji a i tak nie wyszło;(
Ja od 3 miesięcy biorę inofolic - narazie nic. Może to głupie, ale został mi 1 test ciążowy i zrobiłam go sobie wczoraj, żeby zobaczyć, czy po nocy reakcja chemiczna pokaże mi 2 kreskę i faktycznie... W ciągu dnia była jedna kreska a po nocy blada druga kreska.
Jutro wypłata, więc kupię Bromka, może tym razem zaskoczę. Chciałam zrobić monitoring cyklu, ale mój gin powiedział, że mam się narazie tak nie martwić, bo teraz będzie dopiero 3 cykl starań i pary u których nie ma żadnych problemów, mogą starać się do roku i jest to norma. Cieszę się, że przed staraniami wysłał mnie na badania i okazało się, że mam wysoką prolaktynę i po 3 miesiącach prolaktyna bez zmian, więc zapisał Bromka. Nie wiem, jak to możliwe, bo 2 i 4 lata temu moje tsh to 2,5 - 2,7 a teraz 1,7 a nie brałam leków na wyregulowanie.
 
U mnie wczoraj termin @, ale wciąż nic i pierwszy raz nie czuję w ogóle ani PMS ani żebym miała dostać @. Castagnus biorę od miesiąca i myślę, że to jego zasługa. Jestem zachwycona, że już nie męczę się z PMS. Na ciążę raczej nie liczę, bo kilka dni temu byłam u gine na usg jajników, wyszły torbiele, chyba by mi powiedział gdyby był pęcherzyk ciążowy? Nic nie powiedział, to założyłam, że nie ma co testować.
A staraliscie się w tym cyklu? Może jednak jest nowe życie?
Nigdy nie brałam castangusa, ale czytałam, że reguluje objawy miesiączkowe. Jak za miesiąc pomimo brania Bromka prolaktyna się nie obniży, to go sobie dokupię, bo ponoć obniża poziom prolaktyny.
Zapomniałam zapytać lekarza, czy jak się okaże, że jestem w ciąży, to czy mam odstawić Bromka? Bo luteine wiem, że się bierze dalej. Czy któraś z Was wie?
 
A staraliscie się w tym cyklu? Może jednak jest nowe życie?
Nigdy nie brałam castangusa, ale czytałam, że reguluje objawy miesiączkowe. Jak za miesiąc pomimo brania Bromka prolaktyna się nie obniży, to go sobie dokupię, bo ponoć obniża poziom prolaktyny.
Zapomniałam zapytać lekarza, czy jak się okaże, że jestem w ciąży, to czy mam odstawić Bromka? Bo luteine wiem, że się bierze dalej. Czy któraś z Was wie?
Próbujemy już 3 cykle pod rząd, ten był trzeci :) Teoretycznie pewnie lekarz mógłby nic nie zobaczyć na usg skoro to byłby 4 tydzień, ale jakoś tak nie wiem, jak usłyszałam, że PCOS się zaostrzyło, to straciłam nadzieję. Będziemy próbować dalej, ale już nie z taką ekscytacją jak dotychczas. Jeśli rzeczywiście @ nie przyjdzie to zrobię test, ale na razie poczekam, nie chcę znów przechodzić przez to samo :( O dziwo w tym miesiącu nie czuję tej @ póki co, a biorę progesteron 18-27 dc i zawsze 2 dzień po odstawieniu już była @. Może przyjdzie w nocy.
 
reklama
Zrób test , bo tydzień temu mogło nic nie być widać ;)

Jak rzeczywiście nie dostanę @, to nie będzie wyjścia, ale póki co czekam cierpliwie i o tym nie myślę. Nie mam żadnych objawów zbliżającej się @ co mnie dziwi. Progesteron odstawiłam trzy dni temu. Zobaczymy :)
 
Do góry