reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
U mnie dziś jest 30 dc, robiłam test w ciągu dnia i dalej jedna kreska ...niby straciłam już nadzieje, ale gdzieś jeszcze tam po głowie mi chodzi, a może nóż widelec się udało ;) Zobaczymy jak będzie jutro
 
U mnie dziś jest 30 dc, robiłam test w ciągu dnia i dalej jedna kreska ...niby straciłam już nadzieje, ale gdzieś jeszcze tam po głowie mi chodzi, a może nóż widelec się udało ;) Zobaczymy jak będzie jutro
Zrób sobie test z 1 rannego moczu , a ogólnie jak długie masz cykle?
 
No jak nie przyjdzie @ to zrobię , chociaż dziś robiłam ten ultraczuly wiec chyba teoretycznie powinien być cień cienia przynajmniej :( Cykle mam 30 dniowe
Nie robiłam nigdy takiego ,ale ten zwykły z apteki u mnie z porannego pierwszego moczu wyszedł słabiutka 2 kreska,więc jeśli byłaby to tak wczesna ciąża to z popołudniowego może być jednak za małe stężenie
 
Nie robiłam nigdy takiego ,ale ten zwykły z apteki u mnie z porannego pierwszego moczu wyszedł słabiutka 2 kreska,więc jeśli byłaby to tak wczesna ciąża to z popołudniowego może być jednak za małe stężenie
A kiedy robiłaś test ? Został mi jeszcze jeden taki zwykły z apteki, poczekam jeszcze jak nie przyjdzie @ to zrobię może w weekend
 
Dziewczyny jaki macie śluz przed @? Dziś u mnie pojawił się taki przezroczysty ciągnący zabarwiony na brązowo czasami. Boje się że znowu się jakieś chorobsko przyplątało
 
reklama
Do góry