reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
@Grabcia123 ale nic, zero rozwarcia???
@O!KurkaDomowa a ja grzecznie czekam ;) wczoraj miałam jakiś dramat, zaczęłam ryczeć bez powodu. I taki rozchwiany emocjonalnie cały dzień. Dziura hormonalna normalnie. Mam nadzieję że to jakaś oznaka zbliżającego się porodu taaa :D dziś zaczęłam 40tc :) i rodzę 26 lub 27! ;)
 
@Grabcia123 ale nic, zero rozwarcia???
@O!KurkaDomowa a ja grzecznie czekam ;) wczoraj miałam jakiś dramat, zaczęłam ryczeć bez powodu. I taki rozchwiany emocjonalnie cały dzień. Dziura hormonalna normalnie. Mam nadzieję że to jakaś oznaka zbliżającego się porodu taaa :D dziś zaczęłam 40tc :) i rodzę 26 lub 27! ;)
Nic a nic..juz stracilam nadzieje ze po tylu godz skurczy nic a nic ze zaczynam sie godzic z cc...mysle o tym olejku ale jakos się boje...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ma do was pytanie bo pierwszy porod zaczal sie od odejścia wod wiec nie wien jak to jest...od 23 mam skurcze Ale krzyzowe momentami wygladam jak z egzorcyzmow...ale nic nie czuje na brzuszku...ale nie o tym..i mam tez duzo wodnisteej wydzieliny przypominajacej plodny sluz...ale chyba wody takie ciagnace nie sa...??
 
A skurcze masz regularne?
Dziewczyny ma do was pytanie bo pierwszy porod zaczal sie od odejścia wod wiec nie wien jak to jest...od 23 mam skurcze Ale krzyzowe momentami wygladam jak z egzorcyzmow...ale nic nie czuje na brzuszku...ale nie o tym..i mam tez duzo wodnisteej wydzieliny przypominajacej plodny sluz...ale chyba wody takie ciagnace nie sa...??
 
reklama
@Grabcia123 moje porody to tylko bóle krzyżowe, żadnego bólu w dole brzucha. Moze być, że to juz szyjka sie rozwiera. Jezeli chodzi o wydzieline- w dwóch pierwszych- czysta krew. Teraz - wodnisty śluz/płyn bardzo lekko różowy.
 
Do góry