reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Chyba musze do Was wrocic... niestety, ale spadek bety dzis do 57 .... Ryk i niedowierzanie... W czwartek za tydzień kontrola i to beda jeszcze moje urodziny...i ogolnie do d....
 
reklama
@Mamcia_86 ja ma termometr owulacyjny microlife taki zwykły ale koniecznie z dwoma miejscami po przecinku:

@Fado123 Gratulacje córeczki :)

@maeria Witaj w naszym gronie :)
Jeśli chodzi o męża to chyba każdej z nas jest znana taka sytuacja ;) U nas kiedyś też tak było ale ja przestałam naciskać i o dziwo mąż sam zaczął także wyszło na dobre ;) Im mniej naciskasz tym facet bardziej chce bo wiadomo że nikt nie lubi być traktowany pod przymusem a tym bardziej do rozrodu bo my chcemy a oni tracą ochotę.
 
Dziewczyny, czy Waszym zdaniem to choć trochę przypomina pozytywny test owu? Jest chyba ciemniejszy niż w ostatnich dniach, ale wydaje mi się, że wciąż negatywny :( Dziś 17 dc, a cykle normalnie trwają 32 dni. Nie wiem co myśleć :(
 

Załączniki

  • 14804EC5-6833-410C-848D-002ECC10A3FE.jpeg
    14804EC5-6833-410C-848D-002ECC10A3FE.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 63
Dziewczyny, czy Waszym zdaniem to choć trochę przypomina pozytywny test owu? Jest chyba ciemniejszy niż w ostatnich dniach, ale wydaje mi się, że wciąż negatywny :( Dziś 17 dc, a cykle normalnie trwają 32 dni. Nie wiem co myśleć :(
Niestety Kochana negatyw. Powinno byc na odwrot ta 1 kreseczka powinna byc taka jak ta 2 lub ciemniejsza...
 
Dziewczyny, czy Waszym zdaniem to choć trochę przypomina pozytywny test owu? Jest chyba ciemniejszy niż w ostatnich dniach, ale wydaje mi się, że wciąż negatywny :( Dziś 17 dc, a cykle normalnie trwają 32 dni. Nie wiem co myśleć :(
Ten test negatyw ale sprawdź jeszcze jutro i jutro już powinny być takie same kreski. Ale polecam Przytulanki intensywniej od dziś wtedy nie przegapisz owu.

Test owu uznaje się za pozytyw wtedy kiedy
- kreska testowa ma ten sam kolor jak kontrolna
- kreska testowa jest ciemniejsze niż kontrolna.
Inaczej testy są negatywne.
 
reklama
Cyrk z tymi testami. Ja miałam kreskę testowa bardzo widoczna ale blada w 6,7,8 dc. W 9 dc byłam u gin. Mówi że jest pęcherzyk, narazie mały i do owu jeszcze kawałek..... Po czym po wizycie robie test owu i paseczki bialutkie. Normalnie nawet nie widać bladej kreski.
 
Do góry