reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię

reklama
Rozwiązanie
Drogie Panie, odpuście już sobie albo załóżcie osobny wątek na swoją kłótnię, bo człowiek chce poczytać opinie o imieniu, a tu się przewijają tylko Wasze posty o tym, jak to ktoś kogoś obraża...
Więcej luzu, szkoda się tak spinać :)
reklama
Łucja jak z Narni - delikatna marzycielka pełna wiary i niewinności
Walerian jak z Miasta Tysiąca Planet - nieustraszony łowca przygód, który uczy się od kobiety czym jest miłość.
 
Łucja pięknie. Gdybym miała mieć córkę to było by prawdopodobne, że tak bym ją nazwała. Co do Waleriana, dla mnie zbyt staromodne imię a mam Frania :) poza tym moja babcia miała kuzyna o tym imieniu i cały czas wspominając go nazywa go nie Walerian a Walek, jak zresztą każdy inny czlonek rodziny.
 
No właśnie zapytała co sądzimy o imionach, a niektóre komentarze to takie jakby to było cos dziwnego spytać z czystej ciekawości :D
Jak narazie to Twoje komentarze na tym forum mnie najbardziej raza. Kazdy ma prawo komentowac jak chce, nikt nie obrazil autorki tylko napisal swoje zdanie a opinie i zdania sa rozne. Ty za to mnie obrazilas na moim watku ale czepiasz sie i pouczasz inne uzytkowniczki.
 
Jak narazie to Twoje komentarze na tym forum mnie najbardziej raza. Kazdy ma prawo komentowac jak chce, nikt nie obrazil autorki tylko napisal swoje zdanie a opinie i zdania sa rozne. Ty za to mnie obrazilas na moim watku ale czepiasz sie i pouczasz inne uzytkowniczki.
Serio? Ty to nazywasz krytyka?... masakra. Musi cie wiele rzeczy w życiu wkurzać jak zwykła dyskusje na forum tak bierzesz do siebie. Wyluzuj to tylko internet. Równie dobrze ja mogę napisać ze tez mam prawo wyrazić swoje zdanie i dlatego pisze co sadze o takich komentarzach.
I tak w kółko, przepychajmy sie. Skończyłam. Nie mam zamiaru z toba dyskutować.
 
Jak narazie to Twoje komentarze na tym forum mnie najbardziej raza. Kazdy ma prawo komentowac jak chce, nikt nie obrazil autorki tylko napisal swoje zdanie a opinie i zdania sa rozne. Ty za to mnie obrazilas na moim watku ale czepiasz sie i pouczasz inne uzytkowniczki.
A tak wgl kochana to bądź bardziej konsekwentna w tym co piszesz. Pare osób powiedziało co myśli o twoim wątku odnośnie stukanie młotkiem i było wielkie oburzenie, ze kazdy ma prawo tu pytać. Inna dziewczyna dała wątek odnośnie imienia pare osób zasugerowało, ze bez sensu sie pytać kogoś o takie rzeczy, a ty do mnie pretensje, ze zaczęłam bronić autorki wątku. BRAWO TY :)
 
Nie, nie wkurza mnie wiele rzeczy oprocz braku kultury. Wysmiewanie sie z kogos co zrobilas na moim watku jest brakiem kultury. Uwazasz ze w internecie masz prawo okazywac brak szacunku innym i psuc to forum? Bo takie osoby jak Ty ewidentnie je psuja. Skrytykowalas juz wiele uzytkowniczek a jestes tu od niedawna. Mozesz wyrazic swoje zdanie ale bez atakowania innych uzytkowniczek. A z Toba pisze sie z duzej litery.
 
reklama
Ja was nie rozumiem, przeciez dziewczyna chciała sie tylko doradzić. Wy byście nikogo nie spytały tak z czystej ciekawości czy podoba sie imię, ktore wybralyscie? :D
No litości :D
Ja nikogo nie pytałam, ale rozumiem, że ktoś chce poznać opinie innych. Dla mnie najważniejsze pytanie jest takie czy dziecko nie będzie się czuło źle że swoim imieniem. Często zbyt wymyślne czy staromodne są powodem do wstydu. W swojej pracy spotkałam wiele dzieci z rzadkimi imionami i nieraz widziałam, że to może być kłopot. Mi się bardzo podobało imię Mila, ale doszliśmy do wniosku, że mogłoby stanowić dla niej problem. Ale też wiele zależy od dziecka. Córka koleżanki ma na imię Waleria i ostatnio spytała jej się dlaczego dała jej na imię Waleria, kiedy ona wolałaby Cezaria :D my jeszcze długo przed zaręczynami stwierdziliśmy, że Iga to idealne imię i jeśli będziemy mieli córkę tak ją nazwiemy. I właśnie to spełniamy :)
 
Do góry