reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nie ma sprawy też dopiero niedawno to ogarnęłam:-D jakoś nigdy mnie to nie interesowało aż do tej pory,
ale prosta sprawa na spokojnie pare razy i już wiadomo o co chodzi.

p.s najlepiej stanąć koło wanny i jedną nogą na wannie
 
dobra to mam, u mnie napewno twarda, nie jest mieciutka i rozlozysta, jak bym dotykala konouszka siusiaka w gotowosci, co to oznacza? mam 5 dni po owu
Po owu powinna byc zamknięta i twarda ,po zapłodnieniu z tego co pamiętam powinna być taka rozpulchniona nadal zamknięta tak ogólnie w srodku powinno być tak jakby wszystkiego więcej
 
reklama
Teraz to się już pogubiłam całkiem, wcześniej wyczuwałam ją teraz jej siegnąć nie moge a przed okresem powinna opuszczać sie w dól a nie iść do góry
Wiem wariatka ze mnie:p
 
Do góry