reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Mam 27 lat, staramy się od kilku cykli (6 lub 7 a może i 8) straciłam rachubę. Jestem po drożności wykonanej w marcu o ile dobrze pamiętam, w kwietniu miałam zastrzyk ale się nie udało. Na razie niby starania wstrzymane bo zakładaliśmy firmę, ale mam pewne podejrzenia że przypadkiem mogło teraz zaskoczyć [emoji23]a jeszcze jakieś 7 dni do @, więc zostaje czekanie :)
no wlasnie moze cos zaskoczylo, botak jest, jak noe liczysz i zajmiesz czyms glowe to najczesciej wychodzi
 
reklama
dobra zbadalam szyjke, jest baaardzo ciasna, jakby skladajaca sie znkilku warstw i naoewno na koncu twarda, co to oznacza ekspertki? piersi bola prawie od owulki
 
Czytalam z zaciekawieniem o tym badaniu szyjki ciekawe pierwszy raz polecialam i tez zbadalam i mam tez ciasno jakby warstwy i na koncu twarde ale takie lekko miekkie :p hehe nie wiem jak to okreslic :p a test robilam.dzis rano i jedna kreska a do okresu 4dni.... ale pamietam ze jak zaszlam w pierwsza ciaze to tydZień po okresie robilam.test i wyszly dwie kreski jedna blada ... więc hmm ....
Wole się nie nastawić żeby sie nie rozczarować.
 
Jejku mnie badanie szyjki samo w sobie przeraża [emoji23] nie umiem tego robić i nie rozumiem instrukcji [emoji12] skupiam się na objawach [emoji4] niby dopiero 6 dni po owu, ale u mnie w rodzinie większość kobiet w tym mama miały objawy ciąży zaraz po owy Tak więc kto wie [emoji12]
 
reklama
Jejku mnie badanie szyjki samo w sobie przeraża [emoji23] nie umiem tego robić i nie rozumiem instrukcji [emoji12] skupiam się na objawach [emoji4] niby dopiero 6 dni po owu, ale u mnie w rodzinie większość kobiet w tym mama miały objawy ciąży zaraz po owy Tak więc kto wie [emoji12]
no ja tak mialam przy poprzednich ciazach, ze bolaly mnie piersi zaraz po owu i teraz tez tak mam, a w normalnych cyklach jak sie nie staralismy to dopoero kipka dni przed @
 
Do góry