reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
@Migdalove ty jesteś ekspertem moim. Właśnie dostałam wyniki bety z dzisiaj 355. Jakiś 4tydzien pokazuje. To kiedy zrobić badanie następnym razem ? Jutro czy w SB?
Co 48h od badania, czyli jak robiłaś 3 września, 5 września to kolejne 7 września. Poszukaj laboratorium które jest czynne w sobotę lub przejdź się do szpitala. Powiedz mi kiedy robiłaś ostatnie badanie co ci wyszło 200?
 
Co 48h od badania, czyli jak robiłaś 3 września, 5 września to kolejne 7 września. Poszukaj laboratorium które jest czynne w sobotę lub przejdź się do szpitala. Powiedz mi kiedy robiłaś ostatnie badanie co ci wyszło 200?
Najlepiej w tym samym labolatorium co dzisiaj, bo znowu sobie dolozyc mozna nerwow.
Trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Krwawienia na początku tez sie zdarzaja i nie zawsze swiadcza o czyms zlym
 
Co 48h od badania, czyli jak robiłaś 3 września, 5 września to kolejne 7 września. Poszukaj laboratorium które jest czynne w sobotę lub przejdź się do szpitala. Powiedz mi kiedy robiłaś ostatnie badanie co ci wyszło 200?
W środę a dziś lekarz z rana od ciąży pozamacicznej też zlecił to zrobiłam i było 355.
 
Najlepiej w tym samym labolatorium co dzisiaj, bo znowu sobie dolozyc mozna nerwow.
Trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Krwawienia na początku tez sie zdarzaja i nie zawsze swiadcza o czyms zlym
No właśnie problem w tym że nie ma już żadnego krwawienia. Było u lekarza trochę na brązowi na wkładce jak wyszłam i do teraz nic, chociaż podbrzusze boli. No to kiedy to się zacznie?
 
No właśnie problem w tym że nie ma już żadnego krwawienia. Było u lekarza trochę na brązowi na wkładce jak wyszłam i do teraz nic, chociaż podbrzusze boli. No to kiedy to się zacznie?
Powiedz mi jestes w terminie @ jakos? Bo ja będąc w ciąży w terminie @ tez miałam delikatnie plamienie brązowe, na drugi dzień już nic ale brałam dodatkowo duphaston
 
reklama
Do góry