reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

9:30.
Wiesz, my sobie możemy teoretyzować, ale do pewnego momentu po prostu niewiadomo i wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość, także lekarze. Nasze organizmy to nie są zaprogramowane maszyny.
 
reklama
Odebrałam drugi wynik BETA HCG jest przyrost dalej. Mam nadzieję, że to dobry znak. Mam już ponad 40 tys, więc dzidzia powinna być widoczna jutro.
 
Przy tak wysokiej becei ,musi być widoczny ,nawet serduszko musi bić ,trzymam kciuki za wizytę , i daj koniecznie znać
 
I widać :) Jest maleństwo i bijące serduszko. Popłakałam się na tym USG.
Mega się ciesze :D ja też się popłakałam jak zobaczyłam serduszko ,a 2 raz jak zobaczyłam już dziecko ,na prenatalnych , i jeszcze tekst pani wykonującej badanie ,ooo z buźki to do Tatusia podobna :D coś cudownego
 
Staraj się być spokojna i myśleć dużo o maleństwie. Moje ma rozmiar na 6t4d
Jestem spokojna dużo myślę ale też za dużo czytam w necie i dobija mnie to czekanie na kolejną wizytę bo u mnie oprócz zarodka nie widać też pęcherzyka żóltkowego który powinien być widoczny już od 5tyg. Więc na poniedziałek nastawiam się na to że dostanę to skierowanie do szpitala ! Choć tam będą badać mnie raz jeszcze i pobierać na pewno krew do badania i zaproszą pewnie w środę na następną wizytę chyba że lekarz w szpitalu jakimś cudem coś zobaczy !
 

U mnie tez nie było pęcherzyka. Rozumiem, jak Ci trudno. Czeka Ci na pewno kilka wizyt jeszcze zanim zapadnie decyzja. I proponuje tyle nie czytać, bo to wzmaga czarne mysli.
 
reklama
Do góry