reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Nie sugeruj się testami ,one pokazują pewnie to na podstawie stężenie beta hcg , licz od om jeśli masz regularne cykle , jak najbardziej poszłabym do innego lekarza ,jeśli to jest 7tc ,bo jeśli z OM jest to 4/5 tc to bym poczekała przynajmniej do 6tc
Z OM wychodzi niby 6tyg i 3 dni
 
reklama
a masz regularne cykle ? jeśli tak to jak długie ?? umów się do innego lekarza ,zawsze lepiej mieć potwierdzone przez 2 albo 3
Regularne 30 dni w zeszłym roku w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i dopiero teraz się udało A tu taka niespodzianka. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy oczywiście w piątek zaraz po wizycie poinformuje was czego się dowiedziałam.
 
Regularne 30 dni w zeszłym roku w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i dopiero teraz się udało A tu taka niespodzianka. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy oczywiście w piątek zaraz po wizycie poinformuje was czego się dowiedziałam.
No to trzymamy kciuki i czekamy ❤️
 
Jak tam Twoje USG ?
Tak :) Twoje też będzie podobnie wyglądać, jestem pewna. Tymczasowo zawieszam swoją aktywność na forum, bo za dużo sobie wciskam i się stresuję, ale wiem, że będzie dobrze!
 

Załączniki

  • DSC_0275.JPG
    DSC_0275.JPG
    2 MB · Wyświetleń: 272
Tak :) Twoje też będzie podobnie wyglądać, jestem pewna. Tymczasowo zawieszam swoją aktywność na forum, bo za dużo sobie wciskam i się stresuję, ale wiem, że będzie dobrze!
Super Cieszę się że u Ciebie wszystko w pożądku śliczna fasolka ❤ mam nadzieję że i ja zobaczę swoją w piątek
 
reklama
Tak :) Twoje też będzie podobnie wyglądać, jestem pewna. Tymczasowo zawieszam swoją aktywność na forum, bo za dużo sobie wciskam i się stresuję, ale wiem, że będzie dobrze!
Cieszę się :) Ja czekam do soboty. Dużo z postów tutaj jest pozytywnych i ja staram się tylko te czytać. Spokojnej ciąży!
 
Do góry