reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Nie idź na żadne zabiegi, poczekaj dwa tygodnie i idź do innego LEKARZA, nie rzeźnika. Proponuję kobietę, nie wiem czemu, ale od jakiegoś czasu nie ufam mężczyznom. Kilku bardzo mnie zawiodło, jeden bardzo brzydko potraktował, a kobiety jakoś... Nie wiem, lepsze są.
Moja pierwsza ciąża prowadziła kobieta Ale to było prawie 17lat temu .
To jest moja 4 ciąża! Mam 3 córki 16 , 14 i 9 lat . Teraz liczę na mojego wymarzonego synka A u mnie w mieście jest tylko 1 Kobieta ginekolog do której terminy są bardzo długie jeśli jest się nową pamiątką! Więc pozostaje mi mój Pan doktorek.!
 
reklama
Moja pierwsza ciąża prowadziła kobieta Ale to było prawie 17lat temu .
To jest moja 4 ciąża! Mam 3 córki 16 , 14 i 9 lat . Teraz liczę na mojego wymarzonego synka A u mnie w mieście jest tylko 1 Kobieta ginekolog do której terminy są bardzo długie jeśli jest się nową pamiątką! Więc pozostaje mi mój Pan doktorek.!
Ja się po prostu umówiła do lekarki 120km dalej. Bo tez już się zrażałam do mężczyzn. Mają mniej empatii.
Spokojnie czekaj. Moja przyjaciółka (nota bene lekarka) już była w szpitalu na skrobanie, i tam zobaczyła dopiero swoją córeczkę.
To przypuszczam, ze jesteś w podobnym wieku, co ja. Może ten wiek w nich wzbudza rzeźnicze zapędy ;)
 
Ja się po prostu umówiła do lekarki 120km dalej. Bo tez już się zrażałam do mężczyzn. Mają mniej empatii.
Spokojnie czekaj. Moja przyjaciółka (nota bene lekarka) już była w szpitalu na skrobanie, i tam zobaczyła dopiero swoją córeczkę.
To przypuszczam, ze jesteś w podobnym wieku, co ja. Może ten wiek w nich wzbudza rzeźnicze zapędy ;)


13.10 skończę 35lat
Więc chyba nie jest aż tak źle! Moj lekarz w takiej luznej rozmowie mówił o tym że jego najstarsza ciężarna pacjentka była po 50-tce
Dołączam zdjęcia testów które robiłam 19.08 jeden rano A drugi popołudniu z drugiego wyszło że jest to 2 lub 3 tydzień! Więc teraz powinien być między 4 a 5 sama już nie wiem co myśleć test to nie lekarz ! Może faktycznie poszukam innego lekarza który być może będzie miał lepszy sprzęt do usg i dostrzeże to czego nie dostrzegł obecny lekarz . Nie tracę nadziei
 

Załączniki

  • 20190820_152451.jpg
    20190820_152451.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 121
Nie trać nadziei, nadzieja umiera ostatnia. Jeżeli to Twój piąty tydzień, to może być widać tylko pęcherzyk - tak jak u mnie. Poczekaj dwa tygodnie, uwierz, wiem jakie to trudne.
 
Nie trać nadziei, nadzieja umiera ostatnia. Jeżeli to Twój piąty tydzień, to może być widać tylko pęcherzyk - tak jak u mnie. Poczekaj dwa tygodnie, uwierz, wiem jakie to trudne.
Bardzo trudne zwłaszcza że to będzie moja 6 wizyta i boję się tego co mogę usłyszeć albo zobaczyć! Lub też nie zobaczyć nadzieja umiera ostatnia wiem o tym ale trudno jej Noe tracić skoro z każdej wizyty wychodzę tak naprawdę z niczym !
 
Bardzo trudne zwłaszcza że to będzie moja 6 wizyta i boję się tego co mogę usłyszeć albo zobaczyć! Lub też nie zobaczyć nadzieja umiera ostatnia wiem o tym ale trudno jej Noe tracić skoro z każdej wizyty wychodzę tak naprawdę z niczym !
Wiem, jak to jest... Ja przez prawie rok walczyłam o zwykły, regularny cykl. Miałam kiedyś @ równo co 30dni, a przez ostatni czas miałam co 40-50 dni, trzy razy trzeba było go wywołać. I każdy lekarz, endokrynolog i ginekolog opowiadał, że to normalne, że mam czekać (wracałam do siebie po plastrach anty) i co najwyżej dostawałam coś na wywołanie. Jeździłam co miesiąc do lekarzy, różnych, bo już żadnemu nie wierzyłam. I w końcu jedna, młodziutka pani doktor postanowiła, że nie ma na co czekać i dała mi też leki na stymulację owulacji, moim zdaniem dzięki niej w ogóle udało mi się zajść w ciążę. Przebiła tych jakże znanych i szanownych profesorów z doświadczeniem podczas jednej wizyty. Także nie można nigdy się poddać, jakkolwiek byłoby trudno. Nigdy. ❤️
 
13.10 skończę 35lat
Więc chyba nie jest aż tak źle! Moj lekarz w takiej luznej rozmowie mówił o tym że jego najstarsza ciężarna pacjentka była po 50-tce
Dołączam zdjęcia testów które robiłam 19.08 jeden rano A drugi popołudniu z drugiego wyszło że jest to 2 lub 3 tydzień! Więc teraz powinien być między 4 a 5 sama już nie wiem co myśleć test to nie lekarz ! Może faktycznie poszukam innego lekarza który być może będzie miał lepszy sprzęt do usg i dostrzeże to czego nie dostrzegł obecny lekarz . Nie tracę nadziei
No ja mam 37 :)

Do nowego lekarza chyba nie ma co iść już -odrazu. Po prostu odczekaj. Myślę, że to jedyne wyjście. Kiedyś kobiety rodząc dowiadywały się, że jest jeszcze drugie dziecko, a my się niepotrzebnie stresujemy na zapas już od 5t.
 
No ja mam 37 :)

Do nowego lekarza chyba nie ma co iść już -odrazu. Po prostu odczekaj. Myślę, że to jedyne wyjście. Kiedyś kobiety rodząc dowiadywały się, że jest jeszcze drugie dziecko, a my się niepotrzebnie stresujemy na zapas już od 5t.
Dokładnie ten stres w niczym nam nie pomaga a wręcza przeciwnie tylko spokoj moze nas uratować łatwo się mówi chodź łatwo nie jest
 
Ja mam 32 :) I od jednego z ginekologow usłyszałam, że to już najwyższy czas. Lekarze powinni przechodzić testy na chamstwo - jak wykaże choćby niski poziom chamstwa, to nie dostają dyplomu.
 
reklama
Nie sugeruj się testami ,one pokazują pewnie to na podstawie stężenie beta hcg , licz od om jeśli masz regularne cykle , jak najbardziej poszłabym do innego lekarza ,jeśli to jest 7tc ,bo jeśli z OM jest to 4/5 tc to bym poczekała przynajmniej do 6tc
 
Do góry