reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Dokładnie liczą się tylko skończone tak jak mówi Wiktorka. Leżałam miesiąc na patologii to się osluchałam i przeszkoliłam;)
 
reklama
Kasia u mnie było podobne jak u ciebie. Serduszka nie było w 6 tyg zarodka tez, w 7 tez nic nie było w 8 juz spakowane na zabieg poszłam na usg i był ludek i serduszko. Wszystko skończyło się dobrze. Mój cud ma teraz 9 miesięcy.
 
Kasia u mnie było podobne jak u ciebie. Serduszka nie było w 6 tyg zarodka tez, w 7 tez nic nie było w 8 juz spakowane na zabieg poszłam na usg i był ludek i serduszko. Wszystko skończyło się dobrze. Mój cud ma teraz 9 miesięcy.
Autorka tematu nie napisała który ma tydzień i kiedy miała ostatnia miesiączkę więc z opisu wywnioskowalam że ma 7/8 tydzień ciąży
W 7 czy 8 tygodniu powinno być już serduszko nie mówiąc już o zarodku
Następnym razem proszę pisać jaśniej a obędzie bez zbędnych nieporozumień :)
 
6t + 3d to jest właśnie siódmy tydzień. Skończony 6 ale leci już 7. Tak to lekarze określają.
Ale to tylko wyliczenia według OM, jeśli @ są nieregularne to owulacja mogła być później i po prostu ciaza jest młodsza niż wynika z OM. Trzeba cierpliwie czekać (wiem, łatwo się mówi..). Beta przyrasta, to dobry znak.
Ja już te wyliczenia tygodniowe przerabiałam w dwóch ciążach i u mnie to było ważne. Mamy jeszcze raz: 6 tydzień i 3 dzień to nadal 6 tydzień. 7 tydzień i 5 dzień to nadal 7 tydzień. NIE DODAJEMY SOBIE.
 
Anna30 dokładnie. No i organizm kobiety to nie matematyka. Owulacja mogła się przesunąć i być nawet przed samym terminem @ wtedy wyliczenia z daty nic nie dadzą. Zrób sobie betę po 48h Zobaczysz czy i jak przyrasta
 
Mam już wynik, wynosi 21952. Czyli spada? We środę było ponad 25 tysięcy... co powinnam teraz zrobić? Chyba nie ma sensu czekanie 2 tygodni na usg..
 
reklama
Do góry