reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

reklama
Gdzieś czytałam, że jeśli jest puste jajo to ciąża przestała się rozwijać ale jajo rośnie i beta tak samo. Sama już nie wiem.
 
Cudna historia. Aż się miło czyta, no i mnóstwo stresu, też z tym błędem laboratorium. Ja
też teraz czekam aż się pojawi zarodek, i mam coraz większą nadzieję, że tak po prostu będzie.
 
Cudna historia. Aż się miło czyta, no i mnóstwo stresu, też z tym błędem laboratorium. Ja
też teraz czekam aż się pojawi zarodek, i mam coraz większą nadzieję, że tak po prostu będzie.
Hej! To jedziemy na tym samym wózku :) Ja byłam w piątym tc (wg OM) na usg i było widać tylko pęcherzyk 14 mm, chociaż pani doktor powiedziała, że to może być nawet czwarty tydzień. Mam najróżniejsze myśli, ale tyle się naczytalam o dziewczynach, które poszły za wcześnie i później wszystko było dobrze, że to dodaje nadziei. Obecnie jestem w 7 tc, równo za tydzień mam usg. A Ty?
 
Hej! To jedziemy na tym samym wózku :) Ja byłam w piątym tc (wg OM) na usg i było widać tylko pęcherzyk 14 mm, chociaż pani doktor powiedziała, że to może być nawet czwarty tydzień. Mam najróżniejsze myśli, ale tyle się naczytalam o dziewczynach, które poszły za wcześnie i później wszystko było dobrze, że to dodaje nadziei. Obecnie jestem w 7 tc, równo za tydzień mam usg. A Ty?
Hej!
Dopiero teraz zauważyłam Twój wpis. No ja mam kolejna wizytę 7 września. To będzie dopiero pierwszy dzień siódmego tygodnia. Ale Pani doktor powiedziała, ze to jest ok. Na razie chodzę po ścianach. Bo lekarz, u którego byłam pierwszy raz (po prostu poszłam-myślałam, ze trzeba iść od razu), gdy dopytała o co chodzi zaczął mi opowiadać o skrobankach jak się nic nie pojawi i poinstruował, co zrobić, gdy zacznę krwawić. Ja mam pęcherzyk podobny do Twojego a z bety to mi 7tc wychodzi. Ale Pani doktor mówi, ze beta jest ok.
 
Trzymam za Ciebie kciuki :)
Dzięki! I nawzajem, jesteśmy chyba w tym samym tygodniu :)
Ja betę robiłam tylko raz, na samym początku i wychodziło mi, że to piąty tydzień. I też trafiłam do dziwnej lekarki, która nie za wiele mi wytłumaczyła, ale przynajmniej dała zdjęcie usg i rozpoznanie. No ale byłabym jej wdzięczna, gdyby mi wyjaśniła, że jest mnóstwo kobiet, które robią tak jak ja, a potem przez dwa tygodnie płaczą na zmianę z apatią...
 
reklama
Ja żałuję, że wcześniej nie poczytałam, kiedy warto usc. Czasu się nie cofnie. Staram się myśleć pozytywnie. Uważam, ze lekarze powinni mieć więcej empatii i wyczucia. U mnie teraz 6t1d. A byłam u ginekologa w 5t3d. będzie dobrze. Czytam często wpisy, ze zagranica badanie najwcześniej robią 10-11t. I to chyba mądre jest. Mniej stresu.
 
Do góry