reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

A który masz teraz tydzień?
Trzymam kciuki! Daj znać koniecznie ;)
Ciężko stwierdzić :) z okresu powinien być 7 nawet początek 8 z bety około 6 tydzień. Lekarz powiedział ze owulacja musiała być końcem grudnia. Ale beta nie rośnie mi prawidłowo. Pęcherzyk wielkości 4x6mm jest pusty
Nie wiem co myśleć o tym wszystkim
 

Załączniki

  • 0E194239-4AF8-400F-A15F-462697B72D2D.jpeg
    0E194239-4AF8-400F-A15F-462697B72D2D.jpeg
    368 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Ciężko stwierdzić :) z okresu powinien być 7 nawet początek 8 z bety około 6 tydzień. Lekarz powiedział ze owulacja musiała być końcem grudnia. Ale beta nie rośnie mi prawidłowo. Pęcherzyk wielkości 4x6mm jest pusty
Nie wiem co myśleć o tym wszystkim
Tez byłam chyba w 6tc, u mnie beta była nawet niższa. Po prostu za wcześnie się udałaś do lekarza, bo jeśli owulacja się przesunęła to ciaza może być widoczna dopiero w 8 tygodniu od właściwego zapłodnienia! Będzie dobrze!
 
Tez byłam chyba w 6tc, u mnie beta była nawet niższa. Po prostu za wcześnie się udałaś do lekarza, bo jeśli owulacja się przesunęła to ciaza może być widoczna dopiero w 8 tygodniu od właściwego zapłodnienia! Będzie dobrze!
Strasznie panikuje .... tak bardzo się martwię
 
Strasznie panikuje .... tak bardzo się martwię
Wierze, wiem co czujesz... nie zabrzmi to dobrze ale ja nie chciałam nastawiać się pozytywnie, żeby znowu nie czuć zawodu. Na usg szlam z nastawieniem, że go nie zobaczę, ale tak na prawdę w głębi duszy do ostatniego momentu miałam nadzieje ;)
 
Wierze, wiem co czujesz... nie zabrzmi to dobrze ale ja nie chciałam nastawiać się pozytywnie, żeby znowu nie czuć zawodu. Na usg szlam z nastawieniem, że go nie zobaczę, ale tak na prawdę w głębi duszy do ostatniego momentu miałam nadzieje ;)
Mozna wiedziec, w ktorym tygodniu pojawil sie zarodek? I jak duzy byl pecherzyk ciazowy? Dzisiaj wg OM zaczelam 8 tydz. Tydzien temu bylam na usg, ale nie bylo widac zarodka, lekarz kazal powtorzyc badanie za 2 tyg, ale nie wytrzymalam i zrobilam wczoraj u innego lekarza. Pecherzyk urosl na 45mm, wyglada jak grubszy rogal i ani sladu zarodka:( dostalam skierowanie do szpitala. Dodam ze mialam pozniejsza owulacje (o jakies 4-5 dni pozniej niz zwykle), ale przy tym wieku ciazy to chyba i tak juz bez znaczenia.... :(
 
Witam was. Mam podobny problem A właściwie zmartwienie😔. Byłam dziś na usg i jest pecherzyk ciążowy A w środku pecherzyk żółciowy, tylko brak zarodka... z ostatniej miesiaczki wychodzi że to 6 tydzien A z usg 4. W poniedziałek mam zrobić beta.. zaczynam się stresować czy pojawi się zarodek.. czytając wasze posty wiem że trochę się pospieszylam z wizytą ale siedzi mi to w głowie czy wszystko będzie dobrze 😟
 
Mozna wiedziec, w ktorym tygodniu pojawil sie zarodek? I jak duzy byl pecherzyk ciazowy? Dzisiaj wg OM zaczelam 8 tydz. Tydzien temu bylam na usg, ale nie bylo widac zarodka, lekarz kazal powtorzyc badanie za 2 tyg, ale nie wytrzymalam i zrobilam wczoraj u innego lekarza. Pecherzyk urosl na 45mm, wyglada jak grubszy rogal i ani sladu zarodka:( dostalam skierowanie do szpitala. Dodam ze mialam pozniejsza owulacje (o jakies 4-5 dni pozniej niz zwykle), ale przy tym wieku ciazy to chyba i tak juz bez znaczenia.... :(
Kurcze nie jestem pewna na 100% ale wydaje mi się ze w 6tyg nie było nic poza pęcherzykiem, w 7tyg było ciałko żółte, a zarodek pojawił się w 8tyg. Sprawdzę czy gdzieś to zapisałam i dam znać
 
reklama
Kurcze nie jestem pewna na 100% ale wydaje mi się ze w 6tyg nie było nic poza pęcherzykiem, w 7tyg było ciałko żółte, a zarodek pojawił się w 8tyg. Sprawdzę czy gdzieś to zapisałam i dam znać
U mnie nawet pecherzyka zoltkowego nie ma, wiec chyba nic z tego:( tyle tylko ze przez ostatmi tydzien nasilily sie objawy ciazowe, ale przy pustym jaju moze tak byc.
 
Do góry