reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

Hej dziewczyny , siostra dziś była u lekarza wg niej jest to 6 +5 i jest póki co sam pęcherzyk tak jak widzicie na zdjęciu. Lekarz powiedział żeby przyszła za tydzień i powinien już być zarodek . Okres miała 1.10 - 16,17,18 wtedy były zbliżenia. 3.11 wyszedł już test ciazowy cień cienia . Co myślicie ? Czy jest szansa ze pojawi się zarodek ?
Hej . Byłam w tamten czwartek na wizycie pęcherzyk miał 16 mm i był pusty (6+2)
W poniedziałek poszłam do innego lekarza i pęcherzyk wyszedł 12 mm i puściutko dalej . Odstawiłam wszystkie leki i czekam na poronienie . Na tym etapie już serduszko powinno byc ale warto poczekać jeszcze ten tydzień może akurat coś się poprzestawiało . Powodzenia ♥️
 
reklama
Chciałam tylko napisać , ze siostra była tydzień później na wizycie i ciaza jednak okazała się młodsza pojawił się zarodek z serduszkiem :) , wiec jak widać nie zawsze kończy się to pustym jajem .
 
Kurcze ja dziś byłam u gina i mam z USG 5 tydz ciąża jest młodsza niż miesiączka pęcherzyka ma 1.71 cm ... Wydaje mi się że pęcherzy jest za duzy
 
Kurcze ja dziś byłam u gina i mam z USG 5 tydz ciąża jest młodsza niż miesiączka pęcherzyka ma 1.71 cm ... Wydaje mi się że pęcherzy jest za duzy
Ja miałam pęcherzyk 16 mm i było puściutko i lekarka już wtedy mówiła ze puste jajo choć kazała poczekać jeszcze kilka dni . Wtedy na usg to wychodziło jakiś 6+2 . Jak na 5 tydzień to faktycznie twój pęcherzyk wydaje się duży , było w nim coś już widac ?
 
Ja miałam pęcherzyk 16 mm i było puściutko i lekarka już wtedy mówiła ze puste jajo choć kazała poczekać jeszcze kilka dni . Wtedy na usg to wychodziło jakiś 6+2 . Jak na 5 tydzień to faktycznie twój pęcherzyk wydaje się duży , było w nim coś już widac ?
Lekarz z byt dużo nic nie mówił .. kazał przyjść za 2 tyg
 
Tyle że ten sprzęt jest straszny i umówiłam się prywatnie na środę
 

Załączniki

  • IMG20221201120352.jpg
    IMG20221201120352.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry