reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Bardzo mi przykro, jestem w stanie wyobrazić sobie jak się czujesz...
Czulam sie fatalnie. Wlasciwie pierwszy mieisac do mnie nie dochodzilo i wgl tamta ciaza i jej koniec to byla abstrakcja ktora wyparlam z umyslu. Po pierwszej @ jakby sie odblokowalam i wtedy bolalo jeszcze bardziej.. jakbym dopiero co sie obudzila z letargu. To byl trudny miesiac. Te wszystkie emocje mnie przygniotly ale maz mi pomogl sie z tym uporac i juz jest ok. Nie placze jak tylko uslysze ze ktos jest w ciazy
 
hej, ja miałam podobne terminy i historię, nie miałam zabiegu czy podanych tabletek...
Jestem w 7 tygodniu ciąży. Zaszłam w pierwszym cyklu.
Trzymam za Ciebie kciuki .
Ooo, dziękuję za odzew. Ciągle zastanawiam się jak to teraz będzie. Na pierwsze dwie kreski czekaliśmy 9msc, oby tym razem udało się choć trochę szybciej..
Super wiadomość, oby tym razem wszystko poszło gładko ze szczęśliwym zakończeniem, również trzymam kciuki za Ciebie :)
 
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołaczę, mam już 3 letnią córeczkę, miałam być styczniową mamą 2019 ale niestety.. stwierdzono poronienie zatrzymane. Wlasnie czekam na 2@ po zabiegu. Bylam juz na kontroli po 1@ i gin powiedziala ze wszystko pieknie wyglada ale zeby poczekac 3mce raczej ze wzgledow psychologicznych. Wiec po tej @ przestajemy sie zabezpieczac. Mam cykle 28dniowe a skoro wszystko ok a mowila ze nie tak szybko moze organizm dopuscic do zaplodnienia to postanowilismy zaczac od tego cyklu ktory wg kalendarza ma sie jutro zaczac. Licze ze wrzesien bedzie naszym szczesliwym miesiacem. W druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu szkoda tylko ze to tak sie skonczylo.
Trzymam za wszystkie kciuki!
Witaj [emoji846] również mam 3 latka. Z kwietnia [emoji846]w sumie to już 3.5 latka prawie [emoji6] też strasznie bym chciała szybki zjasc. Żeby nie było dużej różnicy wieku. Teraz z synkiem zrobiło się taaaak błogo i łatwo że bardzo chce maluszka.

Bardzo mi przykro z powodu poronienia [emoji17][emoji17][emoji45]
 
Witaj [emoji846] również mam 3 latka. Z kwietnia [emoji846]w sumie to już 3.5 latka prawie [emoji6] też strasznie bym chciała szybki zjasc. Żeby nie było dużej różnicy wieku. Teraz z synkiem zrobiło się taaaak błogo i łatwo że bardzo chce maluszka.

Bardzo mi przykro z powodu poronienia [emoji17][emoji17][emoji45]
Moja jest z konca sierpnia. Zaluje ze tak dlugo zwlekalismy..nie wiem w sumie dlaczego. Zawsze chcielismy dwojke. Tak szybko nam przy malej czas zlecial jak strzala.
 
Ooo, dziękuję za odzew. Ciągle zastanawiam się jak to teraz będzie. Na pierwsze dwie kreski czekaliśmy 9msc, oby tym razem udało się choć trochę szybciej..
Super wiadomość, oby tym razem wszystko poszło gładko ze szczęśliwym zakończeniem, również trzymam kciuki za Ciebie :)
Za tydzień mam wizytę na NFZ, tydzień później prywatną i na tej spodziewam się więcej, bo z tego, co piszą dziewczyny, na NFZ właściwie to niewiele można się spodziewać.
Na razie tego nie ogarniam, że jestem w ciąży. Trzymaj mocno, ja za Ciebie też :) oby było, jak chcesz :)
 
Za tydzień mam wizytę na NFZ, tydzień później prywatną i na tej spodziewam się więcej, bo z tego, co piszą dziewczyny, na NFZ właściwie to niewiele można się spodziewać.
Na razie tego nie ogarniam, że jestem w ciąży. Trzymaj mocno, ja za Ciebie też :) oby było, jak chcesz :)
Oj to prawda co do wizyt, czasami jednak dla swojego spokoju lepiej pójść prywatnie. Trzymam trzymam, żebyś juz zobaczyła migające serducho :) Póki co sama chyba do końca nie wiem czego chce ;) Tzn niby chcę, a boję się. Ale kiedyś w końcu musi się udać
 
Dziewczyny ja naprawdę polecam dietę i ćwiczenia. Przed dietą moje endometrium jak to lekarz powiedział było jak u starej baby a teraz bardzo się poprawiło. Przed dietą w ogóle nie obserwowałam u siebie płodnego śluzu, a od kąd jestem na diecie jest co miesiąc. Plus lekarz kazał spać z wyprostowanymi nogami, nie zakładać nogi na nogę, siedzieć trzymając nogi na podnozku. Z ćwiczeń to hula hop i skakanka, bieganie, mówił o godzinie mokrego podkoszulka dziennie. Organizm też lepiej reaguje na diecie na leki typu clo i progesteron.
U mnie po miesiącu diety i ćwiczeń zaszłam w ciążę po ponad roku starań, jednak tylko na chwilę... Wierze, że mój dalszy wysiłek nie pójdzie na marne... Jutro idę na badanie drożności . Ciekawe co wyjdzie...
Agata a na czym polega twoja dieta, powiedz coś więcej. Miałaś BMI ponad 25 i stąd takie wskazania??
 
reklama
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołaczę, mam już 3 letnią córeczkę, miałam być styczniową mamą 2019 ale niestety.. stwierdzono poronienie zatrzymane. Wlasnie czekam na 2@ po zabiegu. Bylam juz na kontroli po 1@ i gin powiedziala ze wszystko pieknie wyglada ale zeby poczekac 3mce raczej ze wzgledow psychologicznych. Wiec po tej @ przestajemy sie zabezpieczac. Mam cykle 28dniowe a skoro wszystko ok a mowila ze nie tak szybko moze organizm dopuscic do zaplodnienia to postanowilismy zaczac od tego cyklu ktory wg kalendarza ma sie jutro zaczac. Licze ze wrzesien bedzie naszym szczesliwym miesiacem. W druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu szkoda tylko ze to tak sie skonczylo.
Trzymam za wszystkie kciuki!
Powodzenia Budkaa :) też miałam w styczniu termin....
Poronienie, zatrzymane. Farmakologiczne usunięcie. Właśnie mam 3@ po. 2 cykle już próbowaliśmy. liczę na kolejne owu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry