reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny, kiedyś u Was pisałam. Wiem ze jesteście skarbnicą wiedzy dlatego mam pytanie.
Jestem po biochemicznej.
Krwawienie zaczęło się 28 sierpnia i trwało 6 dni. W 15 dc testy owu pozytywne. W 16 dc czyli dwa tygodnie temu objawy owulacji.
Dzisiaj teoretycznie termin @, której brak. Wiadomo może przyjść jutro czy pojutrze ale przedwczoraj czyli 12 dpo chcąc zbadać szyjkę wyjęłam czerwone palce, sorry za dosłowność. Byłam pewna ze @ się zaczyna. Był to wieczór. Zabezpieczyłam się na noc ale rano nic zero, dzisiaj tez czysto wręcz biały śluz. Za krótko jak na plamienie implantacyjne. Co to może oznaczać? Testów nie robiłam bo boje się powtórki sprzed miesiąc wiec obiecałam sobie ze dopiero dzień, dwa po terminie @.
Mam nadzieje ze nic się nie poprzestawiało.
Po poronieniu @ może się przesunąć , ale jedyne wyjście to zrobić test ciążowy , wiem że się boisz ,ale co lepsze ,czekanie i się oranie ? czy lepiej wiedzieć ciąża czy czekamy na @?
 
@M@lly a ja uważam, że lekarz to lekarz i jego opinia jest niepodważalna. Śmieszna ta położna, że w ogóle pozwala sobie na takie słowa. Nie jest osobą kompetentną do wydawania tego typu opinii.
 
@M@lly a ja uważam, że lekarz to lekarz i jego opinia jest niepodważalna. Śmieszna ta położna, że w ogóle pozwala sobie na takie słowa. Nie jest osobą kompetentną do wydawania tego typu opinii.
też tak uważam.. lekarz to lekarz.. to on robił specjalizacje, praktyki itd. Aczkolwiek posłuchałabym się dziewczyn na górze i poszłabym na konsultacje z innym lekarzem.
 
reklama
To nastraja mnie optymistycznie, bo zaczęłam się starać szybciej niż po 3 miesiącach ;)
Ciekawe to wszystko, bo się obczytuję i co chwilę są jakieś zmiany wytycznych i nowe poglądy. Ja mam nadzieję, że u mnie się wszystko szybko zagoi i będziemy mogli się starać po pierwszym cyklu. Wtedy już powinnam mieć wyniki wszystkich badań.
 
Do góry