reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

U mnie z kasą chwilowy brak danych. W piątek znów zadzwonię na infolinię ZUS, co oni robią. Czy teraz na okres sprawdzania wstrzymują kasę, czy pracodawca nie ogarnia tej kuwety. W ogóle dzwonili do mnie wczoraj z roboty zestresowani ale i przemili. Weszłam w Pue. Dziwnie to wygląda i ja tego nie trybie wcale. No bo na umowie byłam od 02.07 - i hajsy dostałam. Sierpień 01.08-13.08 pracowałam - 14.08-31 18 dni zwolnienia opłacił płatnik. A potem nicość. Września nie ma w systemie, ani płatnik ani ZUS. Nie wiem o co kaman :D
Moja koleżanka dzisiaj do mnie zadzwoniła, że ma wstrzymany macierzyński, bo ktoś w kadrach nie wysłał jej papierów do zusu [emoji47] taka duża firma, a nie ogarniają. I teraz bądź bez kasy dopóki w zusie nie ogarną tego.
 
reklama
Ja mam wózek 3w1 i łóżeczko plus ciuszki od koleżanki i póki co wydalam 350zl brakuje mi jeszcze :Zobacz załącznik 1031977
Mi brakuje sporo rzeczy dla mnie do szpitala. Dla małego to mamy już prawie wszystko oprócz łóżeczka i kosmetyków tak na prawdę. Ubranek to większość dostałam od znajomych, bo fajnie się złożyło, że co druga niedawno dziecko urodziła [emoji16] kołdrę dostaliśmy w prezencie od cioci mojego, ale ona jest spora bo 100x135 więc będzie na później (jutro podjade do biedronki i kupię te poszewki z Simbą, bo się zakochałam w nich) , a na początku mam nadzieję, że wystarczy mu śpiworek.
 
Mi brakuje sporo rzeczy dla mnie do szpitala. Dla małego to mamy już prawie wszystko oprócz łóżeczka i kosmetyków tak na prawdę. Ubranek to większość dostałam od znajomych, bo fajnie się złożyło, że co druga niedawno dziecko urodziła [emoji16] kołdrę dostaliśmy w prezencie od cioci mojego, ale ona jest spora bo 100x135 więc będzie na później (jutro podjade do biedronki i kupię te poszewki z Simbą, bo się zakochałam w nich) , a na początku mam nadzieję, że wystarczy mu śpiworek.
U mnie do szpitala potrzeba tylko ciuchy na wyjście i mokre chusteczki nic więcej. Wszytko dają
 
Moja koleżanka dzisiaj do mnie zadzwoniła, że ma wstrzymany macierzyński, bo ktoś w kadrach nie wysłał jej papierów do zusu [emoji47] taka duża firma, a nie ogarniają. I teraz bądź bez kasy dopóki w zusie nie ogarną tego.
Ja to na szczęście nie mam wydatków puki co. Ale jaja se robią i jedni i drudzy. Potem się dziwią że ludziom się nie chcę pracować. Jak przy tej nk - pewnie podatwk i emeryture więcej bym dostała Kosiniaka i 500 + bo 1500 na czysto, a jeszcze coś by i z mopsu wpadło skoro oficjalnie męża nie mam. Na prawdę męczy mnie już to pracowanie po nic.
 
A ja, prezentuje Kleore, prawie jak pies pilnujacy Pani nawet w kapieli
 

Załączniki

  • received_533951764046572.jpeg
    received_533951764046572.jpeg
    76,1 KB · Wyświetleń: 52
Ja to na szczęście nie mam wydatków puki co. Ale jaja se robią i jedni i drudzy. Potem się dziwią że ludziom się nie chcę pracować. Jak przy tej nk - pewnie podatwk i emeryture więcej bym dostała Kosiniaka i 500 + bo 1500 na czysto, a jeszcze coś by i z mopsu wpadło skoro oficjalnie męża nie mam. Na prawdę męczy mnie już to pracowanie po nic.
No to ja właśnie tak miałam bo mi z3 nie wysłali. AH ten Zus
 
Mi brakuje sporo rzeczy dla mnie do szpitala. Dla małego to mamy już prawie wszystko oprócz łóżeczka i kosmetyków tak na prawdę. Ubranek to większość dostałam od znajomych, bo fajnie się złożyło, że co druga niedawno dziecko urodziła [emoji16] kołdrę dostaliśmy w prezencie od cioci mojego, ale ona jest spora bo 100x135 więc będzie na później (jutro podjade do biedronki i kupię te poszewki z Simbą, bo się zakochałam w nich) , a na początku mam nadzieję, że wystarczy mu śpiworek.
A moze masz zdjecie gazetki czy cos jak wygladana te poszewki :) i kiedy sa. Dziękuję
 
Ja to na szczęście nie mam wydatków puki co. Ale jaja se robią i jedni i drudzy. Potem się dziwią że ludziom się nie chcę pracować. Jak przy tej nk - pewnie podatwk i emeryture więcej bym dostała Kosiniaka i 500 + bo 1500 na czysto, a jeszcze coś by i z mopsu wpadło skoro oficjalnie męża nie mam. Na prawdę męczy mnie już to pracowanie po nic.
Jeszcze jedzenie z mopsu no i rodzinne
 
reklama
Do góry