reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Też sie wlasnie obudziłam. Czwarta noc z rzędu.. Nawet przejechanie 750km na nic sie zdało. Zmęczenie swoje a zegar biologiczny swoje.
Tradycyjnie jedzonko i siusiu w nocy musi byc odbębnione.
Pozdrawiam z Helu
Tez sie obudzilam, ale nie bede podjadac, bo juz mam dosc tych dodatkowych kg [emoji14]
Przypomnialam sobie, ze nie schowalam zupy wczorajszej (piatkowej) do lodowki, do rana by sie skisla... Na szczescie jeszcze jest dobra do zjedzenia [emoji14] I przy okazji na siusiu...
 
reklama
Też sie wlasnie obudziłam. Czwarta noc z rzędu.. Nawet przejechanie 750km na nic sie zdało. Zmęczenie swoje a zegar biologiczny swoje.
Tradycyjnie jedzonko i siusiu w nocy musi byc odbębnione.
Pozdrawiam z Helu
Jesteś na Helu? To koniecznie zjedz w restauracji Kutter [emoji39] najlepsze jedzonko na Helu [emoji1]
 
Ja wstaje siku 3 razy w nocy i to o stałych porach:) No i oczywiście rano robie normalnie jakbym w nocy wogole nie wstawała :) u nas zmiana koncepcji łóżeczka. Miało być z firmy klupś ale jak zobaczyłam na żywo to czar prysł :( ale za to urzekło mnie takie cudo. Łóżeczko solidne, super stabilne . Jednak przed zakupem warto zobaczyć i dotknąć na żywo . Łóżeczko nazywa się Misza jak by tez komuś wpadło w oko.
54CFA694-E401-4EA0-A21E-C5B0A957545B.jpeg
54CFA694-E401-4EA0-A21E-C5B0A957545B.jpeg
 
Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych III trymestru. Malutka wazy prawie 1700 gram :o) co daje nam 93 centyl wiec przy tej górnej normie. Wszystkie przepływy i pomiary wyszły prawidłowo . Jak na razie ułożenie pośladkowe . Ale podobno jeszcze do 34 może się przekręcić . Później będzie coraz ciężej . Trzeba czekać . A u Was maluszki jak są ułożone ?
Właśnie po wizycie jestem. Synuś od ok 18-20 tygodnia ułożony główkowo:)
 
reklama
Do góry