reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Liczba mój też mówił, że w czasie miesiączki najlepiej. Natomiast ja kp obawiałam się, że znowu jej nie będzie rok czasu jak z córką i nie chciałam ryzykować niechcianą ciąża
 
Też się zastanawiam nad jakąś konkretną metodą anty bo aktualnie biorę Limetic i zaufania do niego to ja nie mam szczególnie, że przy dziecku nie da się super co do minuty brać bo czasami karmię czy gdzieś wyjdę i zapomnę teoretycznie spóźnienie do 12 h nie obniża skuteczności, ale to jednak tabletki jednoskładnikowe :/ ostatnio na grupie na FB czytałam, że dziewczyna przy nich zaszła w ciążę to już w ogóle mam jakieś schizy w głowie od tamtego czasu [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Cześć dziewczyny, wczoraj o 17:45 urodziłam moją córeczkę Anastazję, waży 3500g jest przekochana [emoji7] swoje wycierpialam ale warto było [emoji3590]
Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje [emoji3590] pozdrawiamy [emoji8]
Kochana gratulacje!! Sliczna mala rozowa. Ksiezniczka
Duzo zdrowka dla was. Opisz w wolnej chwili swoj porod :)
 
@doomi03 kochama bardzo mi przykro. Bylam. Pewna tak samo jak i Ty. Kibicuje Ci nadal.trzymaj sie mocno.

@Kaamilaaa ale ta Twoja corunia rosnie jak na drożdżach. Piekne włoski ma :)

U nas juz raczkowanie pełną gębą i uwaga.. Filip stoi na sztywnych nogach. Jestem w szoku ze tak mozna juz.
 
Bylam u 3. Jedna chciala zalozyc 6 tygodni po cc, nawet bez miesiaczki, ( ona prowadzila moja ciaze) i nie chcialam nawet juz do niej isc . drugi stwierdzil, ze mowy nie ma, takie tylozgiecie plus blizna slaba, ze moze sie przebic do brzucha (nie znal sie, ale przynajmniej powiedzial, ze nie zrobi uffff) A 3 , ze zalozy, bo to sie podciaga i najpierw wprowadza rurke sprawdzajac czy przejdzie bez ryzyka. Ja nie wiem co mam robic, dlatego tak dlugo jeszcze tego nie mam. Nie daje znieczulenia ani nic, mam sama zazyc. Boje sie.

@rilla38 mialas podciagana macice do zalozenia ? Jak z miesiaczkami. Ja bede miala levosert
Ja nie chciałam wiedzieć co mi tam lekarz będzie robił, odczuwałam to gmeranie podobnie jak pobieranie cytologii tylko chwilę dłużej. Rozumiem Cię jak najbardziej też jestem bojaźliwa w kwestiach bólu. Mój lekarz
 
Mój lekarz kazał odczekać 3 mies po cc, zakładałam po 4 miesiącach bez miesiączki. Nie wiem jak bo nie chciałam wiedzieć ale o jakimś kulociągu przebąkiwał może to to podciąganie o którym mówisz. Mnie nic nie bolało, porównałabym to do pobierania cytologii tylko gmeranie trwało dłużej. Bałam się też strasznie ale nie wiem co masz zrobić bo to każda inaczej odczuwa. Przychodzi mi na myśl tylko ta tabletka o której pisałam bo rozluźnia, taki lekki głupi jaś, ale to badanie robił mi kto inny bo mój lekarz to rzeźnik, lubi operować itp. i nie uważa zakładania spirali ze znieczuleniem. Nie mogłam nic przeciwbólowego bo karmiłam jeszcze wtedy.
Męczą mnie tylko plamienia i mam nadzieję że w końcu miną. Teraz miałam okres w postaci mało krwawej czyli wkładki wystarczyły.
 
reklama
@doomi03 kochama bardzo mi przykro. Bylam. Pewna tak samo jak i Ty. Kibicuje Ci nadal.trzymaj sie mocno.

@Kaamilaaa ale ta Twoja corunia rosnie jak na drożdżach. Piekne włoski ma :)

U nas juz raczkowanie pełną gębą i uwaga.. Filip stoi na sztywnych nogach. Jestem w szoku ze tak mozna juz.
Dlaczego Twój syn jest taki zdolny? ZAzdrosna jestem;) Mój tak nie umie:( No nauczył się obracać w końcu
 
Do góry