reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Wlasnie... Czas świąt. I co roku życzymy sobie że w następne święta będzie dziecko. Na nowy rok to samo...
Apropo niespodzianek... To ja wczoraj dostałam od męża psa :D więc mam nadzieję że moje zdrowie psychiczne się dźwignie :) jest cudowny ;)

Wow ! Gratuluje :) my dwa lata temu adoptowalismy psa ze schroniska. Pies to super sprawa :)
 
reklama
Póki okres nie przyjdzie to nic nie wiadomo. Ja też cały ten cykl dałam na straty. O owulacji odpowiedziała się po fakcie na wizycie u ginekolog że była dzień wcześniej wczesniej 4 dni nic nie bylo bo jakos nie bylo ochoty. 3 dni po owu okropny bol calej szyjki i jajnika A dziś test z krwi wyszedł taki
Głowa do goryZobacz załącznik 1042791
zrób bete ! :D
 

Załączniki

  • 20191108_084230.jpg
    20191108_084230.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 44
Podobno jest tak ze od jeśli stosunek wynosi 1,5 to wynik może wskazywać na PCO masz policystyczne jajniki ?
Nigdy nie miałam zdiagnozowanego PCOS. Obecnie obraz jajników wskazuje na PCOS, ale to pojawiło się po stymulacji CLO. Wcześniej były drobnopęcherzykowe. Jutro idę jeszcze na test obciążenia glukozą i insulinę. Nie jestem otyła, nie mam hirsutyzmu. Problemem głownie jest brak owulacji i teraz doszły nieregularne cykle.
 
reklama
Do góry