reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny jestem po zastrzyku. Pęcherzyk na lewym jajniku miał 22,8 mm. Więc no 23 mm. Dostałam zastrzyk 1000 Pregnyl w dupsko i niech się dzieje.
No i git :) idealnie :) po pregnylu chyba trzeba się wstrzymać z testowaniem bo mogą wychodzić dwie kreski przez ten zastrzyk
 
reklama
Ale wiecie co....???? Oprócz tego mam dwa mniejsze. Mają po 17 mm. Czy mam się obawiać trojaczków? .... Lekarka nic mi nie powiedziała. A ja z przejecia nie zapytałam. Czy jest ryzyko że one też pękną jak mają 17 mm?
 
Ale wiecie co....???? Oprócz tego mam dwa mniejsze. Mają po 17 mm. Czy mam się obawiać trojaczków? .... Lekarka nic mi nie powiedziała. A ja z przejecia nie zapytałam. Czy jest ryzyko że one też pękną jak mają 17 mm?

Ciąża mnoga przy stymulacji jest mocno realna ale trojaczki to chyba przesada [emoji23]
 
Ale wiecie co....???? Oprócz tego mam dwa mniejsze. Mają po 17 mm. Czy mam się obawiać trojaczków? .... Lekarka nic mi nie powiedziała. A ja z przejecia nie zapytałam. Czy jest ryzyko że one też pękną jak mają 17 mm?
nie raczej nie z tego dużego zaraz będzie owu więc tamte nie zdążą pęknąć
 
reklama
Do góry