reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jak dlugo masz zazywac duphaston? 7 czy 10 dni?
Ja jak zazywalam 10 dni mialam okres nawet i w tym samym dniu, jak zazywalam 7 dni dostawalam dopiero po tygodniu.
Ja z kolei czekam na miesiączkę żebym zrobić to hsg wywołuje ją duphastonem dziś 6 dzień i nie czuje nawet bólu piersi czy skurczy macicy, które zawsze miałam. Boje się ze nie dostanę tego okresu na czas i przesunie mi się badanie :/
 
reklama
Ale powiem Wam tez, ze mój stary odgrywa w tym całym naszym staraniu ogromna robotę kiedy widzi ze mam dola, a w ciągu tego roku z naszych znajomych 5 naszych koleżanek jest w ciąży i jak się z nimi spotkamy dzielą się swoją radością. Robi taka robotę, rozmawia ze mna, robi mi niespodzianki ostatnio kupił mi walizkę kinder niespodzianek [emoji23] ciagle mnie zaskakuje żebym nie czuła się zle. To jest super ! Dlatego ja nie wpadam w amok robienia testów, nie skupiam się na każdym małym objawie ciąży. Staram się jak mogę żeby sobie na to nie pozwolić. Jednak i tak potrzeba macierzyństwa jest ogromna zwłaszcza kiedy zbliża się czas świat i kolejnego bezdzietnego roku ...
 
Ale powiem Wam tez, ze mój stary odgrywa w tym całym naszym staraniu ogromna robotę kiedy widzi ze mam dola, a w ciągu tego roku z naszych znajomych 5 naszych koleżanek jest w ciąży i jak się z nimi spotkamy dzielą się swoją radością. Robi taka robotę, rozmawia ze mna, robi mi niespodzianki ostatnio kupił mi walizkę kinder niespodzianek [emoji23] ciagle mnie zaskakuje żebym nie czuła się zle. To jest super ! Dlatego ja nie wpadam w amok robienia testów, nie skupiam się na każdym małym objawie ciąży. Staram się jak mogę żeby sobie na to nie pozwolić. Jednak i tak potrzeba macierzyństwa jest ogromna zwłaszcza kiedy zbliża się czas świat i kolejnego bezdzietnego roku ...
Wlasnie... Czas świąt. I co roku życzymy sobie że w następne święta będzie dziecko. Na nowy rok to samo...
Apropo niespodzianek... To ja wczoraj dostałam od męża psa :D więc mam nadzieję że moje zdrowie psychiczne się dźwignie :) jest cudowny ;)
 
Odebrałam swoje wyniki. Stosunek LH/FSH 1,5, wiec chyba jednak to jest przyczyną problemu z owulacją
 

Załączniki

  • 20191108_101246.jpg
    20191108_101246.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 28
Odebrałam swoje wyniki. Stosunek LH/FSH 1,5, wiec chyba jednak to jest przyczyną problemu z owulacją
W jakim dniu cyklu robiłaś? Mi nie mówił profesor nic o stosunku jednego do drugiego tylko patrzył konkretnie na to że lh mam za niskie. Mieścisz się w normie? Jak się mieścisz to nie ma paniki
 
I przyszła @. Dokładnie 3 dnia od odstawienia Duphastonu, tak jak w zeszlym cyklu. Od jutra Clo i 8 dnia zastrzyk na owulację. Piję od paru dni Inofem i zacznę brać olej z wiesiołka. Może teraz się uda.
 
reklama
Do góry