reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mama mojego męża pracuje w służbie zdrowia. Ostatnio twierdziła, że w święta obsada jest taka jak zawsze i mam nie schizować ale myślę, że jednak mija się trochę z prawdą, żeby nas nie stresować. Przecież wtedy większość ludzi bierze wolne więc jak obsada ma być standardowa:D

Nawet we wczorajsze święto w szpitalu prawie nikogo nie było. Za to dzisiaj pełno lekarzy.
 
reklama
A ja mam urodziny w grudniu i nie czuję, ze straciłam rok dzieciństwa albo musiałam doganiać rówieśników. A teraz jak mam 30 lat to się cieszę mega, ze jestem z końca roku 8-) 8-) Tzn cieszę się już od 18stki. A tak to tylko oczekiwanie dłużej np na prawo jazdy i nic poza tym.
 
A ja mam urodziny w grudniu i nie czuję, ze straciłam rok dzieciństwa albo musiałam doganiać rówieśników. A teraz jak mam 30 lat to się cieszę mega, ze jestem z końca roku 8-) 8-) Tzn cieszę się już od 18stki. A tak to tylko oczekiwanie dłużej np na prawo jazdy i nic poza tym.
Moj brat urodzony jest 15 grudnia i dorastal zawsze ze starszymi dziecmi i mysle ze przez to bardzo duza inteligencje w sobie rozwinal. Takie dziecko z grudnia musi ciagle sie stymulowac aby nadazac za starszymi rowiesnikami i szybciej sie uczy wszystkiego,ma tez kogo nasladowac. Wedlug mnie same pozytywy i chcialabym juz w grudniu urodzic;)
 
Nie macie problemow z tarczyca?Ja tak przybieralam jak mialam za wysokie TSH, doslownie z niczego i 4 kg w miesiac. Teraz jak unormowalam sobie wyniki to juz zdecydowanie mniej mimo ze jem wiecej;)
Ja chodzę do endokrynologa i od początku ciąży tsh mam w normie 1,5-1,8 Ale biorę euthyrox bo przed zajściem w ciążę miałam ok 3 . :)
 
reklama
Do góry