reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja wszystko prywatnie 🙄
Oj musicie być teraz czujni i nie dac się zwariować 😙
Właśnie problem jest w tym że wszystko mnie irytuje. Probuje jakoś się uspokoić ale nie wiem co jest grane chyba nawet jego zachowanie doprowadza mnie do szału a za 5 min proszę żeby mnie przytulil :( czuje się jakbym była na tabletkach anty (wtedy się zdarzały takie humorki) musze popracować nad swoimi emocjami. Jeszcze mam pytanie czy badanie takie jak prolaktyna robicie prywatnie?
 
reklama
Ja sobie ubzduralam, że chce mieć spokojne święta bez rozczarowań. Napić się tego wina czy innego trunku może uda mi się wyluzowac nabrać dystansu.. Ale już myślę kiedy by się tu do lekarza zapisać i o[emoji2368]
Ja jak teraz się nie uda- choć mam jednak nadzieję... to też grudzień bez liczenia, badań i lekarza... tylko mąż powtórzy badania dla pewności. Bo ostatni czasy trochę folgował żywieniowa i %...No A leków nie bierze odkąd byłam w ciąży...
 
Ja robiłam prywatnie u mnie w labo 22 zł :)
Właśnie problem jest w tym że wszystko mnie irytuje. Probuje jakoś się uspokoić ale nie wiem co jest grane chyba nawet jego zachowanie doprowadza mnie do szału a za 5 min proszę żeby mnie przytulil :( czuje się jakbym była na tabletkach anty (wtedy się zdarzały takie humorki) musze popracować nad swoimi emocjami. Jeszcze mam pytanie czy badanie takie jak prolaktyna robicie prywatnie?
 
Ja sobie ubzduralam, że chce mieć spokojne święta bez rozczarowań. Napić się tego wina czy innego trunku może uda mi się wyluzowac nabrać dystansu.. Ale już myślę kiedy by się tu do lekarza zapisać i o[emoji2368]
Ech my to jesteśmy!!! 🙊 szalona święta są dla Ciebie i bliskich. Luzik 😘 dasz radę!!
 
Zobaczę jak wyjdą te podstawowe badania i najwyżej wybiorę się prywatnie zby zrobić dodatkowo :) narazie i tak pewnie odpuścimy więc czeka mnie chyba spokojniejszy koniec roku bez napinki że może tym razem zobaczę wymarzone dwie kreski :) Wam życzę powodzenia obyscie dostaly piękny prezent na gwiazdkę :)
 
Hej dziewczyny 😊 praca mnie załatwiła tak ze nawet nie miałam czasu wejść na forum. Wydaje mi się ze grudzień u mnie tez będzie spokojny i odpuszczony. Ale umówiłam się do lekarza za tydzień i poproszę coś na wywołanie okresu. Bo ileż można czekać 😊 ale fajnie jest jest nas coraz więcej 😊 jak zobaczyłam ze 10 kart mnie ominęło byłam w szoku ale tym pozytywnym 😊😊😊
Co do badań mój Mąż będzie robił w luxmedzie będziemy wiedzieć co i jak😊 stwierdziliśmy ze nie ma sensu tracić czasu 😊
 
Hej dziewczyny. Ja staram się o dzieciątko już 9 miesięcy. Cykle mam niestety bardzo nieregularne, ale owulacja występuje. Jednak obecny cykl dosyć mocno mnie niepokoi. Test owulacyjny wykazał mi wyrzut LH w 45 i 46 dniu cyklu.. W te dni miałam też typowe objawy owulacji, ból jajnika oraz śluz płodny. W poprzednim cyklu brałam bromergon z powodu podwyższonej prolaktyny, po miesiącu odstawiony, ponieważ prolaktyna wróciła do normy. Myślicie, że odstawienie bromergonu mogło tak przedłużyć cykl?
 
reklama
Hej dziewczyny🙋🏻‍♀️
Przeczytałam cały wątek i postanowiłam dołączyć :)
Mam 10 letniego syna. Urodziłam Go mając 18 lat. Wpadka. Książkowa bezproblemowa ciąża. Lekki naturalny poród. Całość trwała 2h 😎
W styczniu 2017 postanowiłam z narzeczonym postarać się o nasze pierwsze wspólne dziecko. Ku naszemu zdziwieniu i szczęściu udało nam się w pierwszym cyklu.
Niestety ciąża trwała tylko 10 tygodni. Skończyło się łyżeczkowanie macicy. Ból, płacz, niedowierzanie, depresja, psycholog...
Od zabiegu odczekaliśmy i postanowiliśmy się starać ponownie. Niestety bez efektów. W międzyczasie zdiagnozowali mi policystyczne jajniki, mam tez niedoczynność tarczycy.
Już teraz mąż zbadał nasienie. Wyniki słabe.
Staram się nie nakręcać, ale same wiecie jak jest...
Przez 4 miesiące monitoruje cykl i mam naturalną owulacje. Ale niestety ciąży brak.
Staram się nie tracić nadziei ❤
Pozdrawiam Was ciepło dziewczyny 🥰


hej! :D Bardzo mi przykro z powodu straty :( na pewno będzie dzidzi!
 
Do góry