reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jako że mam córcie a czekam na chłopca zrobiłam porządek w szafie mojej panienki. Jakby któraś chciała kupić ubranka dla dziewczynki od rozm. 56 zapraszam na prv
 
Hej dziewczyny 🙂
Czytam Wasze rozmowy od paru dni, ale jest tego tak mnóstwo, że postanowiłam sama dołączyć 🙂 Termin z OM - 5 marzec więc aktualnie 26+6, któraś ma taki sam? 🙂
 
Hejka ;) Ooo to jest jeszcze szansa, że urodzisz w lutym haha ;) Ja akurat mam na 9 marca ;)
No możliwe, że się załapię na luty bo na tych pierwszych USG maleństwo mi wyprzedzało o 2,3 dni więc na prenatalnych lekarz określił wiek ciąży i termin na 2 marca 😜 A jak u Ciebie? Zgadza Ci się od początku termin z OM i USG? Chłopiec, dziewczynka? 🙂
 
No możliwe, że się załapię na luty bo na tych pierwszych USG maleństwo mi wyprzedzało o 2,3 dni więc na prenatalnych lekarz określił wiek ciąży i termin na 2 marca 😜 A jak u Ciebie? Zgadza Ci się od początku termin z OM i USG? Chłopiec, dziewczynka? 🙂
Haha u mnie powinno być dwa dni do tyłu, czyli wg ostatniej miesiączki powinnam mieć ok 12 termin, ale od początku podałam lekarzom, że miałam miesiączke 2 dni wcześniej i faktycznie. I tak już zostawiłam to ;) Jednak wg tego co się działo w czerwcu to i tak do zapłodnienia doszło w tym czasie co z usg wychodzi, więc ja mocno liczę na 9 marca, wolałabym nawet trochę szybciej urodzić:) I wg lekarzy mam dziewczynkę ❤
 
Haha u mnie powinno być dwa dni do tyłu, czyli wg ostatniej miesiączki powinnam mieć ok 12 termin, ale od początku podałam lekarzom, że miałam miesiączke 2 dni wcześniej i faktycznie. I tak już zostawiłam to ;) Jednak wg tego co się działo w czerwcu to i tak do zapłodnienia doszło w tym czasie co z usg wychodzi, więc ja mocno liczę na 9 marca, wolałabym nawet trochę szybciej urodzić:) I wg lekarzy mam dziewczynkę ❤
Hehe, no ja ogólnie miałam nieregularne cykle, zazwyczaj 25-26 dniowe, ale lekarz liczy mi wg cykli 28 dniowych więc właśnie myślę, że tym samym do zapłodnienia też doszło szybciej (znam datę, bynajmniej tak mi się wydaje 😂), dlatego maleństwo mi wyprzedzało o te 2,3 dni. 🙂
Oo to super 😍 Ja chłopca 🙂
Imię już wybrane? 🙂
 
Hehe, no ja ogólnie miałam nieregularne cykle, zazwyczaj 25-26 dniowe, ale lekarz liczy mi wg cykli 28 dniowych więc właśnie myślę, że tym samym do zapłodnienia też doszło szybciej (znam datę, bynajmniej tak mi się wydaje 😂), dlatego maleństwo mi wyprzedzało o te 2,3 dni. 🙂
Oo to super 😍 Ja chłopca 🙂
Imię już wybrane? 🙂
Ooo ja na początku miałam info, że chłopiec, ale od 15 tyg się zmieniło i czekam na Marcelinkę ❤
 
reklama
Dziewczyny czy was też tak boli krocze nie mogę zrobić większego kroku bo czyje dziwny ból
Mnie nie boli ani nie ciągnie w kroczu. Boli mnie tak jakby mnie dziecko skopalo bliżej "wyjścia". A to w konkretnej sytuacji Cię boli? Bo może jeżeli to po dzwiganiu czy stosunku lub gwałtownego ruchu to może lepiej zapytaj lekarza na następnej wizycie i odpoczywaj 😊Trzymaj się, będzie dobrze ;)
 
Do góry