reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Musisz kupić 4 różne produkty by mieć poromke, więc 1 żel kupisz a resztę coś innego 😉
U mnie zawsze sprawdzał się hipp. Ma dobry skład i nigdy nie uczulał.
Pieluchy sprawdzałam, ale promocja nie łapie. Mi taniej chusteczki jak sprawdzałam, wychodziły w Rossmanie, niewiele ale jednak. Wczoraj dokupilam kolejne paczki. Lubię u nich zakupy online i odbiór gotowego zamówienia. Fajne udogodnienie.
Jak nie znacie to polecam blogi Sroka o i Piggypeg analizujące składy kosmetyków, chusteczek itd. Bardzo w pierwszej ciąży mi się przydały a teraz też nie raz zerknę zanim coś kupię.
Srokao też polecam ;) a też kupiłam żele do kąpieli tylko 3 różne (i promka weszła) żeby właśnie przetestować i krem na mróz. Jakby młodemu jakoś szkodziły to sami będziemy korzystać
 
reklama
Musisz kupić 4 różne produkty by mieć poromke, więc 1 żel kupisz a resztę coś innego 😉
U mnie zawsze sprawdzał się hipp. Ma dobry skład i nigdy nie uczulał.
Pieluchy sprawdzałam, ale promocja nie łapie. Mi taniej chusteczki jak sprawdzałam, wychodziły w Rossmanie, niewiele ale jednak. Wczoraj dokupilam kolejne paczki. Lubię u nich zakupy online i odbiór gotowego zamówienia. Fajne udogodnienie.
Jak nie znacie to polecam blogi Sroka o i Piggypeg analizujące składy kosmetyków, chusteczek itd. Bardzo w pierwszej ciąży mi się przydały a teraz też nie raz zerknę zanim coś kupię.
Aaaa 4 różne! Myślałam, że, np. Dwa różne produkty i dodatkowo te dwa są gratis. Ale to w sumie dobrze, będę mogła przetestować. Kupiłam hipp żel i chusteczki. Poczytałam o składach i te wydały mi się najrozsądniejsze jeśli chodzi o stosunek ceny do długości składu. Z tych w rossmannie (jeśli się nie mylę) poza Waterwipes, te z Hipp mają najkrótszy skład.
Po przeczytaniu wielu recenzji pieluch zdecydowałam się na początek na dada z Biedronki te fioletowe. Myślę żeby kupić na próbę te z rossmanna babydream.
 
Z chusteczek dobre są też Velvet baby pure i Babydream sensitive. Ogólnie kosmetyki Babydream mają ok skład, tylko mi osobiście nie odpowiada nie raz ich zapach 😉
Z pieluszek przy synu miałam najpierw Pampers a później Dada. Teraz póki co kupiłam najmniejsza paczkę Pampers i zobaczę czy będą ok. Jak nie to zmienię na inne. Babydream kiedyś strasznie pęcznialy po napełnieniu, ale po tylu latach też ich wypróbuje.
Jakbyście szukały kiedyś czegoś o mm to śaciagawka Link do: Mama i Tata w Trójmieście: Aktualizacja 2019! Jak wybrać najlepsze mleko modyfikowane? - porównanie mlek modyfikowanych
 
Ja też już się tyle tych analiz składów naczytałam :) z pieluch wybrałam na początek też te fioletowe z dada i w tesco na promocji kupiłam paczkę pampersów premium care. Zobaczymy czy nam podejdą :)
 
Ja kupiłam pieluszki pampers pure i bambiboo- zobaczymy które okażą się lepsze, a chusteczki waterwipes. Przy córce używałam chusteczek hipp i uważam, ze są rewelacyjne, ale waterwipes skusiły mnie krótkim składem.
 
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa. Mam termin na 18.01.2020r. Mam taka sprawe.
Dziwne z lekka pytanie, ale powiedzcie czy też miałyście tak, że każdy mówił wam inny tydzień ciąży na podstawie dnia ostatniej miesiączki? Przykładowo u pierwszego ginekologa miałam o 2 tygodnie do tyłu wiek ciąży (według daty miesiaczki) następnie przeprowadziłam się i na wizycie byłam zdziwiona że zamiast 23 tygodnia mam 25 tydzień.
Dzisiaj miałam wizytę, pani położna według daty wpisała mi do książeczki 34t3d z kolei pani ginekolog powiedziała że źle obliczyla i jej na usg po wpisaniu daty miesiączki wyszedł 35t7d więc wychodzi że kolejny tydzień zawsze zaczynam w piątki. Ale zaczęła denerwować mnie ta sytuacja, skorzystałam z kalkulatora ciąży w Internecie i po wpisaniu daty ostatniej miesiączki (11 kwietnia 2019) wyszedł mi 37 tydzień.
Śmieszna sytuacja, sama zaczynam wątpić w którym tygodniu jestem...
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa. Mam termin na 18.01.2020r. Mam taka sprawe.
Dziwne z lekka pytanie, ale powiedzcie czy też miałyście tak, że każdy mówił wam inny tydzień ciąży na podstawie dnia ostatniej miesiączki? Przykładowo u pierwszego ginekologa miałam o 2 tygodnie do tyłu wiek ciąży (według daty miesiaczki) następnie przeprowadziłam się i na wizycie byłam zdziwiona że zamiast 23 tygodnia mam 25 tydzień.
Dzisiaj miałam wizytę, pani położna według daty wpisała mi do książeczki 34t3d z kolei pani ginekolog powiedziała że źle obliczyla i jej na usg po wpisaniu daty miesiączki wyszedł 35t7d więc wychodzi że kolejny tydzień zawsze zaczynam w piątki. Ale zaczęła denerwować mnie ta sytuacja, skorzystałam z kalkulatora ciąży w Internecie i po wpisaniu daty ostatniej miesiączki (11 kwietnia 2019) wyszedł mi 37 tydzień.
Śmieszna sytuacja, sama zaczynam wątpić w którym tygodniu jestem...
U mnie liczą wdl om czyli od 13.04 termin taki jak u Ciebie. A patemetry to mam różne :) Dziś głowa 36 tc costam 37. Tak czy siak w karcie mam wpisane 36 tc bo mam obecnie 35+5.
 
Do góry