reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

I jak sytuacja, mąż robił badania?
Mój miał podobnie jak u Twojego a nawet chyba gorsze wyniki. Po około 4 miesiącach od pierwszego badania gdzie była bida z nędzą teraz jest praaawie ok. Końskie dawki suplementów zrobiły robote.
Jakie suple pomogły? Ja teraz zaczęłam faszerować mojego bo morfologia 8%, ale ilość i ruch baaardzo słaby . Podawałaś wszystko na raz z supli? Ja daję koenzym q10, wit c, cynk, je orzechy brazylijskie, czarnuszkę, L-karnitynę, zaczął ćwiczyć i nie pije
 
reklama
Morfologia 8% do pozazdroszczenia, super wynik! a jaki jest ruch i ilość?

Mój M. zażywał :
L-arginine 2x1000 mg rano na czczo
Lcarnityne 1x1000 mg po largininie rano
selen100 mcg i cynk 30 mg ze śniadaniem lub bezpośrednio po
metylowany kwas foliowy 800 mcg. i Q10 100 mg (ubiquinol), w trakcie obiadu
w tzw. między czasie D3
wieczorem po kolacji ponownie cynk 30 mg. i selen 100 mcg

Dużo tego i jeszcze wszystko osobno. Te składniki są np. w Profertilu ale w znacznie mniejszych dawkach i wtedy kuracja sie baaardzo wydłuża. U mojego kuracja trwała 3 miesiące i kilka dni, i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, oby sie nie pogorszyło.
 
Morfologia 8% do pozazdroszczenia, super wynik! a jaki jest ruch i ilość?

Mój M. zażywał :
L-arginine 2x1000 mg rano na czczo
Lcarnityne 1x1000 mg po largininie rano
selen100 mcg i cynk 30 mg ze śniadaniem lub bezpośrednio po
metylowany kwas foliowy 800 mcg. i Q10 100 mg (ubiquinol), w trakcie obiadu
w tzw. między czasie D3
wieczorem po kolacji ponownie cynk 30 mg. i selen 100 mcg

Dużo tego i jeszcze wszystko osobno. Te składniki są np. w Profertilu ale w znacznie mniejszych dawkach i wtedy kuracja sie baaardzo wydłuża. U mojego kuracja trwała 3 miesiące i kilka dni, i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, oby sie nie pogorszyło.
Właśnie dlatego suplementuję osobno niż w jednej tabletce.
Kwas foliowy też podaję.
U męża było jakoś w 1ml - 2mln, a całość 10mln (o ile dobrze pamiętam bo jestem w pracy i nie mogę zajrzeć na wyniki)
 
To też podobnie jak u mojego, miał 3 mln/ml i 12 mln w całości a morfologia leżała całkowicie bo 1%
Jak będziesz miała dostęp do wyników to napisz jaki ruch dokładnie
U nas ruch też był fatalny a teraz pięknie się poprawił, jest ponad normę.

Myślę że bardzo ważne są ilości, małymi dawkami to można długo czekać.
 
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!
Screenshot_2019-12-14-20-56-08-002_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!Zobacz załącznik 1056910
Dużo dni abstynencji, preferowany czas to chyba 2-7 dni
Liczba plemników w1 ml to 3,15 a minimum to 15
całkowita ilość plemników 22,05 a minimum to 39
żywe 42% prawidłowe minimum to 58%

Co do ruchu to nie jestem pewna, bo to jest rozbite na kilka czynników
ruch postepowy powinien wynosić przynajmniej 32% a tu jest 11% o ile dobrze to odczytałamie
nie widzę morfologi ?
 
Dziękuję za odpowiedź! Czekać na wizytę u lekarza czy zacząć zażywać jakieś witaminy na własną rękę? Prawdę mówiąc, mamy tylko to. Mąż miał badanie wczoraj i te wyniki były na stronie. Może coś doślą. Kompletnie się na tym nie znam:(
Dużo dni abstynencji, preferowany czas to chyba 2-7 dni
Liczba plemników w1 ml to 3,15 a minimum to 15
całkowita ilość plemników 22,05 a minimum to 39
żywe 42% prawidłowe minimum to 58%

Co do ruchu to nie jestem pewna, bo to jest rozbite na kilka czynników
ruch postepowy powinien wynosić przynajmniej 32% a tu jest 11% o ile dobrze to odczytałamie
nie widzę morfologi ?
 
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!Zobacz załącznik 1056910
Morfologia jaka?
Mała ilość.
No pewnie niech wcina witaminki. Możesz kupić fertilman lub profetil. Luźne gacie, nie przegrzewać jąder, więcej ruchu i zdrowej żywności, mniej alkoholu i najlepiej zero papierosów.
Ewentualnie witaminy takie jak: wit c, koenzym q10, selen, cynk, kwasy omega. Orzechy brazylijskie też dobre.
 
Mamy morfologię:) Trzeba było dłużej trochę na nią poczekać. Z tego co widzę chyba jest ok?
Morfologia jaka?
Mała ilość.
No pewnie niech wcina witaminki. Możesz kupić fertilman lub profetil. Luźne gacie, nie przegrzewać jąder, więcej ruchu i zdrowej żywności, mniej alkoholu i najlepiej zero papierosów.
Ewentualnie witaminy takie jak: wit c, koenzym q10, selen, cynk, kwasy omega. Orzechy brazylijskie też dobre.
Screenshot_2019-12-25-15-12-17-932_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
reklama
Do góry