reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla maluszka

My używalismy belli(sztywne, ale dość ok) ,dady (porażka), pampers (active super, premium care ok) a teraz (10mcy) tylko pants pampers.

Chusteczki - waterwipes na wyjścia, w domu - woda i waciki :)
 
reklama
Dziewczyny, polecam blog srokao.pl i tam są analizy składu kosmetyków dla mam i dzieci.
I tak, babydream wypada o niebo lepiej niż johnson czy bambino 😉
 
Johsona to nie kupię, bo kiedyś jak bratowa wylała niechcący szapon z tej firmy na trawę to ja normalnie wypaliło. Ja sama używałam oliwki, bo chciałam nawilzyc skórę to po tej oliwce miałam jeszcze gorzej i dopiero dermokosmetyki pomogły
 
Pieluchy przetestowane wszystkie chyba marki, łącznie z markami własnymi marketów. Zawsze wracaliśmy do pampersów. Z Rossmanna jeszcze były ok, ale po paru godzinach robiły się dość twarde (na noc kompletnie się nie nadawały). Polecam oficjalny sklep Pampers na allegro. Często robią obniżki, a przesyłka jest gratis.
 
Ja uwielbiam kosmetyki z Ziaji 🥰
Chusteczki polecam z Lidla, są super!
A akcesoria
smoczki zdecydowanie lovi 😍 a butelki super są Nuk 😊
 
Ja rowniez polecam blog srokao ( sa tez porownania dla doroslych np plynow do higieny intymnej- zawsze uzywalam ziaja, tera omijam) . Kobieta opisuje wszystkie sklady na chlopski rozum. Tam dopiero widac co siedzi w tym johnsonach itp. Ja uzywam babydream i hipp. Pampers i dada. Smoczki avent, butelki lovi. Mialam tez tommy, mam. Najslabiej wypadl nuk. Oliwek nie uzywalam wcale. Emolienty tylko jak cos sie dzialo ze skora.
 
Kosmetyki też z babydream. Podobnie nawilżane chusteczki. Na początku używaliśmy tylko tych nasączonych wodą, ale cena jest za wysoka żeby ich używać ciągle. Butelki i smoczki z Avent.
 
reklama
A laktatory jakie polecacie? I czy w ogole warto kupić? Bo zdania na ten temat są bardzo podzielone. Tak samo zastanawiam się nad sterylizatorem
 
Do góry