reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla maluszka

U mnie z gadżetów to super pomysłem było kupienie lezaczka Tiny Love. Tylko w nim córka zasypiala na drzemki.
 
reklama
Leżaczek mam taki 3 w 1. Fajna sprawa. Jeszcze co prawda nie sprawdzaliśmy na dziecku, ale nam sie podoba:) co do pieluch bambusowych to też mam cały komplet i komplet tetrowych. A w podgrzewacz napewno zainwestuje:)
 
super pomysłem było kupienie lezaczka
Leżaczek mam taki 3 w 1. Fajna sprawa
temat o kosmetykach 😅 ale może nas nie zlinczują 🙏

mi bardzo podoba się kosz mojżesza ale leżaczek też fajna sprawa - tylko na wszystko miejsca brak.
co myślicie o tym?
może miała któraś?
Kinderkraft Lezaczek 5w1 UNIMO Pink-.jpeg
 
Mnie nie podeszły, ale dady też u nas średnio. Dobre są te bambusowe z Rossmann. Najlepiej kup sobie różne i potestujesz. Na początku i tak pieluchy idą jak woda to z użyjesz szybko. Chusteczki Rossmann z 99% woda są w dwupak ok. 9zl są super
A pieluszki z rossmana? Używała któraś z Was? Jeszcze te mnie ciekawią i chyba kupię paczkę na próbę
 
My leżaczek mieliśmy ten i to był strzał w 10! Mały się w nim bawił, jadł pierwsze kaszki i spał.. Jak robiłam coś w kuchni czy jechaliśmy do kogoś na cały dzień leżaczek zawsze z nami 😍 do tego jest ze śliskiego materiału, więc jeśli dziecko pobudzi można wytrzeć i już plus oczywiście cały materiał można bez problemu zdjąć i wyprać.
Z całego serducha polecam!!
 

Załączniki

  • Screenshot_20200115_170010_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20200115_170010_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    311,9 KB · Wyświetleń: 73
Moja koleżanka miała leżaczek - przy córce jej się nie sprawdził a za to jej syn go uwielbiał - także to chyba zależy od dziecka ;)
Ile opakowań pieluch kupujecie łącznie? Ja mam jakiś nieracjonalny strach, ze czegoś mi zabraknie 🙈 mąż się śmieje, ze zachowuje się jakby po moim porodzie miały być wszystkie sklepy zamknięte 😂
 
Ja mialam najtanszy z canpola reczny, bardzo sie przydal w szpitalu, ale tak serio to w kazdej chwili juz teraz mozna to kupic w aptece jak bedzie potrzeba.

Sterylizator nie potrzebny. Szybciej przelejesz wrzatkiem i to robic trzeba. Nawet jak dziecko lize podloge to co innego niz to co dzieje sie w butelce po mleku i slinie.
Nie do końca można kupić w każdej aptece. Zepsuł mi się ostatnio i potrzebowałam laktatora na cito objeździłam wszystkie apteki w okolicy w tym sieciówki i w żadnej laktatora nie dostałam. A mieszkam w jednym z większych miast w Polsce. Więc lepiej się zaopatrzyć chociażby w ręczną medelę.
 
Z butelek polecam dr brownsa przy kolkach i przy łapczywym piciu. Jeśli chodzi o smoczki uspakajacze to bibs wymiata.
 
Pieluchy bambusowe sa super. Tak samo muslin. Ja mialam z 20 roznych
Nie do końca można kupić w każdej aptece. Zepsuł mi się ostatnio i potrzebowałam laktatora na cito objeździłam wszystkie apteki w okolicy w tym sieciówki i w żadnej laktatora nie dostałam. A mieszkam w jednym z większych miast w Polsce. Więc lepiej się zaopatrzyć chociażby w ręczną medelę.
U nas nawet w aptece szpitalnej byly zwykle canpole reczne. Zreszta nie zawsze sa potrzebne to tez trzeba brac pod uwage. A jesli faktycznie odciaganie to lepszy jest elektryczny w którego nie warto inwestowac juz w ciazy.
 
reklama
Z tym koszem Mojżesza to i ja sie zastanawialam, ale dałam sobie spokój. Ładnie to wygląda, ale chyba nie jest praktyczne. Co do pieluch to i ja kupuje wszystko hurtowo, bo sie boje, że mi zabraknie... Jakby w sklepach miało zabraknąć :D tak samo mam z ciuszkami. Moj mały to chyba nie zdąży założyć tego co mam, bo wyrośnie :D
 
Do góry