reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla nowonarodzonego dzidziusia?

Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
2
Hej wszystkim :)
Moja przyszła szwagierka niedługo ma termin i chciałabym się was poradzić co kupić nowonarodzonemu dzidziusiowi i świeżo upieczonej mamie? Co się super sprawdza na samym początku?
 
reklama
Jeżeli macie dobre stosunki, możesz zapytać czego nie ma a potrzebuje. Osobiście uważam to za najlepsze wyjście, niż dostać pełno nie potrzebnych rzeczy.

Jeżeli nie chcesz pytać, to kup pampersy tego zawsze dużo schodzi. Jakiś ciuszek dla dziecka ale na później. Bo na teraz na pewno mają. Dla mamy możesz kupić jakiś fajny zestaw kosmetyków. Ja byłam bardzo zadowolona z takiego prezentu.
 
A ja uważam, że Pampersy to słaby pomysł. Już lepiej zainwestować w jakąś fajną zabawkę na później :)
 
Małe dziecko to nowy rozdział w życiu. Ponieważ wszystko jest nowe również lista zakupów jest bardzo długa. Dlatego moim zdaniem, cokolwiek kupisz, to będzie to spore wsparcie dla młodych rodziców. My dostaliśmy sporo ubranek z czego się bardzo cieszę, ponieważ czasem przebieramy się i 3 razy dziennie. Dostaliśmy kocyki, pieluszki, kilka zabawek. Jak do tej pory najlepiej sprawdza nam się miś Chicco First Dreams, który ma wbudowany w brzuszku projektor. Wieczorem włączamy misia, aby mała zasypiała przy subtelnym świetle, czasem żeby wyciszyć malucha włączamy też melodie tuż po kąpieli i karmimy się przy "rozgwieżdżonym niebie", emitowanym z projektora.
A dla mamy najlepiej zapytaj z czego byłaby zadowolona. Ja zażyczyłam sobie bieliznę wyszczuplającą, poduszkę do karmienia i wkładki laktacyjne. Pewnie każda mama będzie miała swoje typy.
 
my dostaliśmy fajny kocyk ze sleepee, zawsze sie przydaje w domu i do wózka, lubie go bo sie nie mechaci i to polski produkt.
 
Ja dostałam m.in dla córci zestaw pościeli i kocyk. Prezent oczywiście bardzo przydatny więc się ucieszyłam, bo długo nam posłuży. Produkty są doskonałej jakości, starannie wykonane w pięknym designie. Od tej pory marka Sleepee stała się moją ulubioną z akcesoriami niemowlęcymi;)
 
Do góry