reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To pociesz mnie kiedy się unormuje ? [emoji16] my dzis spacer pierwszy 30 minut. Z czego 24 minuty ciagly placz [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A to moj krzykacz [emoji16]Zobacz załącznik 1077116Zobacz załącznik 1077117
Słodziak [emoji7]

Wiesz pierwszy miesiąc musicie się dotrzeć [emoji4] A potem już z górki. Ja czekam aż mina magiczne 3 miesiące [emoji16]

Co do spaceru nie pomogę... Bo moje obie zasypiały po włożeniu do kombinezonu [emoji14]
 
@Dzoana88 słodziak ❤❤❤ taka kruszynka

Ja byłam w klinice i narazie leki jak brałam, luteina acard i femibion dodatkowo.
Za 2 tyg na wizytę na usg.
I zdecydowałam że jak będzie na usg pęcherzyk to w pracy poinformuję że może być zwolnienie [emoji6]
No i super :) oszczędzaj się ile możesz ;) bierz leki o wierz a to że będzie dobrze :)
U mnie z lekami może za jakieś 3 tygodnie zaczniemy schodzić z metforminy i może powoli z progesteronu ale lekarz mówi że jeszcze nic pewnego :)
 
No i super, przy takiej różnicy też już inaczej że starszakiem mozna porozmawiać i pewne rzeczy wytlumaczyc :) [emoji3590]
Cudownie słyszeć i widzieć że rodzeństwo ma takie olbrzymie pokłady miłości wobec siebie [emoji7]
Ja dziś byłam na wizycie i wszystko gra [emoji16] maluch ma już 4,5 cm, 11t.4d wychodzi z pomiarów. Dalej trzęsę się ze strachu ale już coraz bardziej realne staje się to, że może w końcu będę mamą :)
Paula, cudownie, to już kawał człowieczka [emoji3590] myślę, że po prenatalnych już całkiem odetchniesz :) robicie samo usg czy pappa też? :*
To pociesz mnie kiedy się unormuje ? [emoji16] my dzis spacer pierwszy 30 minut. Z czego 24 minuty ciagly placz [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A to moj krzykacz [emoji16]Zobacz załącznik 1077116Zobacz załącznik 1077117
Boziuu co za słodycz, maleństwo takie kochaniutkie....... [emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956]
Ciocia się zakochala, jestem oczarowana do granic możliwości [emoji2956][emoji2956]
W poniedziałek wazyl 2975 g, a ze szpitala wychodzilismy 2520 g [emoji4] takze jest dobrze [emoji4]
Czyli wszystko zgodnie z planem, super [emoji3590]
 
Witajcie dziewczyny
Potrzebuje się wygadać. Pierwszą ciąże straciłam dokładnie w 11+6 dniu, serduszko maluszka zatrzymało sie w 9 tygodniu, miałam zabieg. Najgorsze jest to, że prawdopodobniej byłoby wszystko w porządku gdybym nie została napadnięta, żaden lekarz nie chce jednoznacznie tego stwierdzić bo "na początku ciąży czasem zdarzają się poronienia". Od tego zdarzenia minęły 3 miesiące, lekarz dał zielone światło na starania, a ja się zastanawiam jak mam wytrzymać ten czas do okresu, doszukuje sie symptomów ciąży, nie chce zwariować, chciałabym wrzucić na luz, ale jak to zrobić jak się czuje tak ogromna pustkę?
 
reklama
Do góry