reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Myślę, że zarówno nie powinnaś porównywać obecnej ciąży do swoich poprzednich,jak i do ciąży innych dziewczyn.nawet wtedy,kiedy daty ostatnich miesiaczek się pokrywają lub tygodnie ciąży. Różnice mogą być diametralnie i tylko wprowadza niepotrzebny stres. Mi w ciąży poronionej beta wyszla juz tydzien przed @, a w 7 tyg osiągnęła wartość 99 tyś, w obecnej ciąży w dniu okresu nawet test mi nie wyszedł pozytywny ,a beta w 5 tyg była 10 tyś. Także nie ma reguły😊
Wiem ze nie ma reguły. Ale doświadczonych fajnie zapytać o różne rzeczy np jakie badania bo ja mieszkam w UK i tu nic nie robią zanotuje pójdę prywatnie i zrobię dlatego tu jestem aby od doświadczonych się uczyć i żeby podpowiadaly dziewczyny .
No mi lekarz powiedział co innego ze jak na samym początku wszystko wzrasta o 150% i więcej to jest to mocna ciąża .bo w skończonym 5tyg będę mieć tak jak w mojej pierwszej w 6 tyg im lepiej rozwija się na początku tym lepsze rokowania co nie oznacza ze taka ciążę tez mkzba stracić tak samo i w późniejszym czasie trwania tygodni. Ja jak na razie mam tak samo nadal ochota na marchewkę klucie delikatne jajników na przemian wiec mi się trochę pokrywaja objawy na pewno nie będą takie same ale już wiem że o tak było to znaczy ze ok jest . Ja poronilam zdrową ciążę przez lot samolotem naczynko pękło i zrobił się krwiak duży ja mam problemy z krwią mutacja w PAI heterozygocie musze brać acard wtedy tego nie wiedziałam dlatego pod wpływem ciśnienia naczynko pękło dość mocno bo krwiak miał 8cm !!! Krwawilam ciągiem 36 dni non stop
 
reklama
Wiem ze nie ma reguły. Ale doświadczonych fajnie zapytać o różne rzeczy np jakie badania bo ja mieszkam w UK i tu nic nie robią zanotuje pójdę prywatnie i zrobię dlatego tu jestem aby od doświadczonych się uczyć i żeby podpowiadaly dziewczyny .
No mi lekarz powiedział co innego ze jak na samym początku wszystko wzrasta o 150% i więcej to jest to mocna ciąża .bo w skończonym 5tyg będę mieć tak jak w mojej pierwszej w 6 tyg im lepiej rozwija się na początku tym lepsze rokowania co nie oznacza ze taka ciążę tez mkzba stracić tak samo i w późniejszym czasie trwania tygodni. Ja jak na razie mam tak samo nadal ochota na marchewkę klucie delikatne jajników na przemian wiec mi się trochę pokrywaja objawy na pewno nie będą takie same ale już wiem że o tak było to znaczy ze ok jest . Ja poronilam zdrową ciążę przez lot samolotem naczynko pękło i zrobił się krwiak duży ja mam problemy z krwią mutacja w PAI heterozygocie musze brać acard wtedy tego nie wiedziałam dlatego pod wpływem ciśnienia naczynko pękło dość mocno bo krwiak miał 8cm !!! Krwawilam ciągiem 36 dni non stop
Ania, gratulacje !❤super że jesteś z nami !
 
Pytaj ogolnie, a kto bedzie wiedzial to odpowie :) od tego tu jesteśmy:)
Wiem ze nie ma reguły. Ale doświadczonych fajnie zapytać o różne rzeczy np jakie badania bo ja mieszkam w UK i tu nic nie robią zanotuje pójdę prywatnie i zrobię dlatego tu jestem aby od doświadczonych się uczyć i żeby podpowiadaly dziewczyny .
No mi lekarz powiedział co innego ze jak na samym początku wszystko wzrasta o 150% i więcej to jest to mocna ciąża .bo w skończonym 5tyg będę mieć tak jak w mojej pierwszej w 6 tyg im lepiej rozwija się na początku tym lepsze rokowania co nie oznacza ze taka ciążę tez mkzba stracić tak samo i w późniejszym czasie trwania tygodni. Ja jak na razie mam tak samo nadal ochota na marchewkę klucie delikatne jajników na przemian wiec mi się trochę pokrywaja objawy na pewno nie będą takie same ale już wiem że o tak było to znaczy ze ok jest . Ja poronilam zdrową ciążę przez lot samolotem naczynko pękło i zrobił się krwiak duży ja mam problemy z krwią mutacja w PAI heterozygocie musze brać acard wtedy tego nie wiedziałam dlatego pod wpływem ciśnienia naczynko pękło dość mocno bo krwiak miał 8cm !!! Krwawilam ciągiem 36 dni non stop
 
Wiem ze nie ma reguły. Ale doświadczonych fajnie zapytać o różne rzeczy np jakie badania bo ja mieszkam w UK i tu nic nie robią zanotuje pójdę prywatnie i zrobię dlatego tu jestem aby od doświadczonych się uczyć i żeby podpowiadaly dziewczyny .
No mi lekarz powiedział co innego ze jak na samym początku wszystko wzrasta o 150% i więcej to jest to mocna ciąża .bo w skończonym 5tyg będę mieć tak jak w mojej pierwszej w 6 tyg im lepiej rozwija się na początku tym lepsze rokowania co nie oznacza ze taka ciążę tez mkzba stracić tak samo i w późniejszym czasie trwania tygodni. Ja jak na razie mam tak samo nadal ochota na marchewkę klucie delikatne jajników na przemian wiec mi się trochę pokrywaja objawy na pewno nie będą takie same ale już wiem że o tak było to znaczy ze ok jest . Ja poronilam zdrową ciążę przez lot samolotem naczynko pękło i zrobił się krwiak duży ja mam problemy z krwią mutacja w PAI heterozygocie musze brać acard wtedy tego nie wiedziałam dlatego pod wpływem ciśnienia naczynko pękło dość mocno bo krwiak miał 8cm !!! Krwawilam ciągiem 36 dni non stop
Tym razem na pewno będzie wszystko dobrze 😊 jestem tego pewna!
 
Tym razem na pewno będzie wszystko dobrze 😊 jestem tego pewna!
Juz mam zakaz lotów przez całą ciążę nawet się nie odwaze wsiąść wole pociągiem do polski jechać autem autobusem. Przykro mi bardzo ze rodziny nie zobaczę przez całą ciążę. Dziękuję mam bardzo dobre myśli aż tak dobre ze nie umiem tego opisać
 
Ja dzisiaj na wizycie u endo modlilam sie, zeby nie wymiotować. Weszłam do niego i zapomniałam ze sprawdza tarczyce, wiec maca po szyi. W myslach miałam tylko "panie, pan mnie pusci bo zaraz obrzygam". Ale sie udalo bez wpadki. W ogole byłam jak zombie. Wizyta na 9 a ja do 5 rano nad muszla siedzialam i wymiotowalam. Padlam w koncu ze zmęczenia. Obudziłam się A tu dalej to samo. Od 3 dni jem tylko wafle ryzowe. Nic więcej. Nie pomaga nic na mdłości. Ani imbir, ani woda z cytryną, ani cola, ani te tabletki z apteki. Narzekalam tydzień temu, ze mam mdłości? Nie wiedzialam co mówię xD
mi na mdłości pomagaly jabłka tylko yo mogłam jeść ;)
 
reklama
I ja się witam dziś:) niestety dziś przypada moja pracującą sobota, aby jakoś szybko zleciał ten dzień..piersi bolą tak okropnie że o spaniu na brzuchu mogę zapomnieć🙉
 
Do góry