reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja też jestem wysypana,cera mi się stanowczo pogorszyla:-/

Możesz spróbować jeszcze dentoseptu,(ziolowy)albo octenidiolu (leczniczy)
Pozatym myk zeby i masuj delikatnie dziąsła miękka szczoteczka 3 razy dziennie,myj dłużej a dokładniej i delikatnie, nie obawiaj się lekkiego krwawienia.
Miejscowo możesz smarować solcoserylem, a jeśli stan będzie się zaostrzal to możebyc konieczny antybiotyk.
Może nam się dziewuchy przytrafią :D Mi jeszcze włosy się przetłuszczały mega na początku ciąży. Od 9 tc jakoś wszystko powoli wraca do normy, czyli w sumie książkowo tak jak czytałam :) Natomiast teraz w rozpoczętym 11tc jest chyba jedno z największych stężeń hormonów i niestety znów mam wrażliwe zęby :( Nieprzyjemnie jest myć szczoteczką soniczną, całe swędzą, a dziś dodatkowo zaczęły swędzieć w trakcie płukania po myciu. To samo miałam przed terminem @ jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży.
 
Tia... tylko wtedy powiedzą żeby spadać na drzewo skoro i tak wszyscy będą pracować na tych samych zasadach a prenatalne trzeba wykonać w określonych ramach czasowych. Chyba, że nie wszyscy będą egzekwować te przepisy.
Ja generalnie się tym akurat nie przejmuję i osobiście cokolwiek mi zrobi, to taka cenę zapłacę,jaka podadzą. Natomiast idę i tak prywatnie, a mój lekarz prowadzący wspolpracuje z lekarzem od prenatalnych, więcmyślę,że będzie ok! Dodatkowo mam wziąć pen driva, na który wrzuci filmik.
 
To są przesady i nie ma to żadnego wpływu na płeć. Wypryski na twarzy i gorsza cera, to poklosie rewolucji hormonalnej. Znam wiele osób,które urodziły dziewczynkę i nie miały ani jednego pryszcza i wyglądały pięknie. Ale życzę upragnionej płci. Siła podświadomości ma wielką moc 😉
Napisałyśmy, że to przesądy :) Co nie znaczy, że nie można do tego podchodzić z uśmiechem na buzi i z żartem :)
 
To są przesady i nie ma to żadnego wpływu na płeć. Wypryski na twarzy i gorsza cera, to poklosie rewolucji hormonalnej. Znam wiele osób,które urodziły dziewczynkę i nie miały ani jednego pryszcza i wyglądały pięknie. Ale życzę upragnionej płci. Siła podświadomości ma wielką moc [emoji6]
No to mi z młodą cera raczej się poprawiła.
 
Dziękuję Tobie i innym za kciuki [emoji8][emoji8]

U nas wszystko w porządku, dziecko ma prawie 7 cm, wszystkie parametry ok, fikalo strasznie i ciężko było pomierzyc ale się udało, prawie godzinę siedziałam na usg :D
Płci jesscze niestrty nie znam, jutro idę oddać krew na pappe ;)
A tu buzia malucha :) Zobacz załącznik 1096962
Gratulacje
 
Tia... tylko wtedy powiedzą żeby spadać na drzewo skoro i tak wszyscy będą pracować na tych samych zasadach a prenatalne trzeba wykonać w określonych ramach czasowych. Chyba, że nie wszyscy będą egzekwować te przepisy.
Zmniejszają zakres żeby badanie było krótsze + zawsze można iść do innej placówki :)
 
reklama
Do góry