reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ja też nie rozumiem jak dziewczyny mogą doradzać robienie testów owu zamiast ciążowych. Niemniej jednak zjawisko samo w sobie jest ciekawe.

Edit: poprawiłam literówkę
To prawda. Jeśli testy w niedzielę będą dalej pozytywne (ciazowe) póki co do mnie nie do chodzi. To kupię testy owu i sama po eksperymentuje. [emoji23]
 
Cześć Kochane, pisze do Was o porade, glownie do kobiet ktore robily testy ciazowe. Nie wiem co mam myslec o tym? Po poludniu maz pojedzie po drugi test, ale moze ktoras z Was, miała taki przypadek? Zobacz załącznik 1097181
Test nieważny. Polecam zrobić drugi test ale z porannego moczu ponieważ wtedy jest największe stężenie hormonu beta hcg.
 
Cześć Kochane, pisze do Was o porade, glownie do kobiet ktore robily testy ciazowe. Nie wiem co mam myslec o tym? Po poludniu maz pojedzie po drugi test, ale moze ktoras z Was, miała taki przypadek? Zobacz załącznik 1097181
Test jest zalany i nie sugeruj się zabarwieniem. Powtórz na spokojnie, najlepiej jutro z porannego siku 🙂
 
O jeny, dzieki, zrobie jutro rano, moze faktycznie, za duzo nalalam, a teraz nie jest najlepszy moment na ciążę.
Wiesz, wychodziłam z takiego założenia przez wiele lat, nigdy nie było odpowiedniego momentu 🙂 a to za mało kasy zarabiałam, a to planowałam podróże służbowe to ciąża odpada, a to to a to tamto. Jak test wychodzi pozytywny to trzeba się po prostu cieszyć 🤷‍♀️
 
Wiesz, wychodziłam z takiego założenia przez wiele lat, nigdy nie było odpowiedniego momentu 🙂 a to za mało kasy zarabiałam, a to planowałam podróże służbowe to ciąża odpada, a to to a to tamto. Jak test wychodzi pozytywny to trzeba się po prostu cieszyć 🤷‍♀️
My chcemy, ale przez tego koronawirusa wolimy zaczekać jeszcze trochę, nie ma innego ale :)
 
reklama
Do góry