reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
,
 

Załączniki

  • IMG_20200405_151016.jpeg
    IMG_20200405_151016.jpeg
    111,9 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
U mojego jest delikatny bialy nalot
@alible trzymam kciuki, bedzie dobrze

Dziewczyny, zdazyliscie isc na kontrole do gin po pologu? Ja nie zdazylam. Mialam na nia zrobic badanie tsh zeby sprawdzic czy tarczyca sie nie rozlegulowala po ciazy. W ciazy mialam mala niedoczynnosc. Chyba jakby teraz bylo cos nie tak to by sie odbilo na moim samopoczuciu, co nie?
 
U mojego jest delikatny bialy nalot
@alible trzymam kciuki, bedzie dobrze

Dziewczyny, zdazyliscie isc na kontrole do gin po pologu? Ja nie zdazylam. Mialam na nia zrobic badanie tsh zeby sprawdzic czy tarczyca sie nie rozlegulowala po ciazy. W ciazy mialam mala niedoczynnosc. Chyba jakby teraz bylo cos nie tak to by sie odbilo na moim samopoczuciu, co nie?
Niestety tez jestem z gin tylko w kontakcie telefonicznym. Powiedziala ze jesli nic nie boli, nie krwawie to mozna poczekac. Rowniez mialam niedoczynnosc i bralam letrox 75 na przemian ze 100. Endokrynolog powiedziala ze po ciazy mam brav 50tke i w kwietniu zbadac poziom i przyjsc na kontrole. Na poczatku zapominalam o tym kompletnie tak mnie pochlonelo macierzynstwo i zauwazylam ze jakby waga rosla ale teraz juz codziennie biore i zaczelan chudnac w oczach wiec to jedyny skutek uboczny jaki obserwowalam. Nie kazal Ci gin brac hormonow tarczycy po porodzie?
 
Niestety tez jestem z gin tylko w kontakcie telefonicznym. Powiedziala ze jesli nic nie boli, nie krwawie to mozna poczekac. Rowniez mialam niedoczynnosc i bralam letrox 75 na przemian ze 100. Endokrynolog powiedziala ze po ciazy mam brav 50tke i w kwietniu zbadac poziom i przyjsc na kontrole. Na poczatku zapominalam o tym kompletnie tak mnie pochlonelo macierzynstwo i zauwazylam ze jakby waga rosla ale teraz juz codziennie biore i zaczelan chudnac w oczach wiec to jedyny skutek uboczny jaki obserwowalam. Nie kazal Ci gin brac hormonow tarczycy po porodzie?
Dorapuszkin, nie kazala mi juz brac po porodzie, ale ja bralam tylko euthyrox 25 w trakcie ciazy. Mialam tylko sprawdzic tsh po 6 tygodniach zeby sprawdzic czy nie wystapilo poporodowe zapalenie tarczycy.
 
Zdążyłam iść do gina na kontrolę i wszystko ok. 😊
W pierwszej ciąży miałam niedoczynność i brałam Euthyrox 25, po porodzie też a później wszystko było ok i odstawiony. W tej ciąży tsh prawidłowe było.
Do 12 tyg po porodzie mam zrobić krzywą cukrową i nie wiem czy uda mi się to 🙄
 
reklama
Ja na szczęścia też zdążyłam, bo miałam w zaleceniach po 2 tyg. Ze względu na ciśnienie. Aczkolwiek nadal czuję bliznę i tak jakby macica się obkurczała. Co do plamek na języku to też mamy taki osad, to jest od mleczka i można myć gazikiem jałowym namoczonym w wodzie przegotowanej. Na początku myślałam, że to pleśniawki ale się myliłam. My jesteśmy po ciężkim wczorajszym dniu, płacz jeszcze raz płacz a dzisiaj w końcu uśmiech, wodzenie wzrokiem za maskotką oraz patrzenie mi w oczy. Super zmiana o 180 stopni.
 
Do góry