reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja kiedyś robiłam z czerwonej soczewicy, na podsmażonej cebulce i przyprawach curry i kumin (teraz mogą być niewskazane?), gotowana na wodzie z odrobiną mleka kokosowego na koniec. Pychota ♡ Ale nadal mam lenia i nachętniej bym do hotelu na All In pojechała :p a tak serio to zaczyna mnie ta niemoc już trochę męczyć, dzisiaj tyle co pranie godzinę temu wstawiłam i finito 😐

Curry mozna, tez robie taka tajska curry w wersji wege z soczewica. Moja ulubiona
 
W ogóle robicie sobie foty?
Zeby widzieć, jak się zmienia brzuch?
W zeszłej ciąży co jakiś czas robiłam ale bez regularności i w różnych lustrach. Ważyłam się co tydzień j mierzyłam obwód brzuszka.
Teraz będę robić te same pomiary i dzis zaczęłam regularne cotygodniowe foty z tym samym tlem :)

Ja zaczne w niedzile i tez zawsze to samo miejsce i komplet zeby bylo widac realne zmiany.
 
Dzewczyny, w końcu jestem po wizycie. 2h 20 min opóźnienia, masakra jakaś...

W skrócie: Maleństwo ma 21 mm, akcja serca 170, aktualnie 8+5, termin na 22 listopada. Wszystko super. [emoji3590]

No i dostałam skierowanie na prenatalne - przysługują mi bezpłatnie ze względu na Zespół Sjogrena.
 
No właśnie zachcianki biorą górę nade mną 🤦‍♀️ Jestem zła o to na siebie, jak byłam na diecie to było wszystko takie pod kontrola, nie miałam z tym żadnego problemu i cieszyłam się ze jak bede w ciąży to bede mieć już wyrobione nawyki zdrowego odzywiania😂 a tu klops 😂 wcześniej jak chciałam zaszaleć to robiłam sobie np ziemniaczki z piekarnika do obiadu albo bataty a ostatnio o godzinie 19 mówię do męża chce frytki ale takie smażone na oleju ! 😳 takie oczy zrobił i nie wierzył i ja smażyłam te frytki i jadłam je tak jakbym nigdy nie jadła... kiedyś to było dla mnie nie dopuszczalne żeby nie mieć kontroli nad tym co jem. Teraz wiem co to znaczna zachcianki ciążowe nie sądziłam ze to takie silne...

Bataty sa super, wczesniej je jadlam a teraz e mnie mdli na nie. Totalnie mi sie smaki zmieniaja, to co jadlam na poczatku ciazy teraz nie tkne i nawet ogladac nie moge 😱
 
reklama
Do góry