reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam Was poniedziałkowo. Ja od rana zmuszam się do sprzątania w domu, bo w sobotę zrobiłam sobie dzień lenia. Ale oczywiście przytulenie z muszlą już zaliczone. A przed godz 19 wizyta więc cała już w nerwach. Co chwile łezka poleci, nerwus dziś jestem. Miłego dzionka dla Was, proszę trzymajcie kciuki żebym po wizycie wyszła szczęśliwa z dobrymi informacjami 🙂
 
reklama
Cześć Dziewczynki 😉

Dopiero schodzę z łóżka idę zjeść śniadanko. Dzwoniłam samego rana żeby umówić się na prenatalne i wychodzi 20 maja dopiero 🙈 będzie wtedy 12+4 jak ja dotrwam ... pewnie zwariuję 😩bo miedzy czasie nie mam żadnej wizyty.
Życzę Wam miłego dnia i dzisiejszych udanych wizyt.
Co do imion to jeszcze nie wybraliśmy czekamy do prenatalnych żeby mieć pewność że wszystko będzie dobrze😊
 
Witajcie dziewczyny, powodzenia w wizytach oraz najlepsze życzenia dla świętującej. Ja w czerwcu 5 lat po ślubie ale 11 lat razem. Czas szybko leci. Nad imionami się nie zastanawiamy, jeszcze jest trochę czasu. Ja nie chce znać płci dziecka, będzie niespodzianka. Mam syna i córkę więc na nic nie jestem nastawiona. Życzę wszystkim miłego dnia.
My też w czerwcu 5 rocznica ślubu :) i też mam parke :)
 
Dzień dobry :)

My mamy jasny wózek - bialy stelaż, biała gondola i szara budka, spacerówka szara. Syn urodził sie pod koniec września. Nie powiedziałabym, ze jest trudny w utrzymaniu w czystości. Nie brudzil się nam tez jakoś bardzo. Gondole na pewno zostawimy, później będę chciała lżejsza spacerówkę, bo ta jest ciężka i ja sama jej nie włożę do auta (do tej pory nie musiałam sama z wózkiem jeździć). Alw jest duża i wygodna dla dziecka.

Jakie plany macie na dziś?
Mi się zawsze bardziej podobały te jaśniejsze niż bardzo ciemne ☺
To pewnie zależy też po jakich terenach się jeździ i poprostu czy o wózek się dba.
Zdaje sobie sprawę że kosz na dole musi być ciemny bo jego nic nie uchroni jednak 😂
Dziewczyny, za tydzień w lidlu będą ubrania ciążowe i dla niemowląt. [emoji6]

My mamy dziś pierwszą rocznicę ślubu, także w planach świętowanie. [emoji1]
Wszystkiego najpiękniejszego z okazji rocznicy 😍
Hej dziewczyny!
Ja dziś na 11.00 jadę do swojego lekarza na kontrolę (dziś 12+0), więc może coś wiecej zrobi pomiarów przy dziecku. A później jadę na pobranie krwi do Pappy (4 maja usg prenatalne).
Co do imion, będę zastanawiała się dopiero jak poznam płeć. Obecnie moi chłopcy to Filip i Wojtek.
Jak się czujecie? Ostatnio mdłości miałam tylko wieczorem, a dziś ledwo wstałam z łóżka i pogoniło mnie z wymiotami :(
Kciuki za wizytę ☺
Mnie w 12 TC dopadły też spowrotem mdłości a teraz po tym jak zaczęłam 13 tc powoli zaczęły odpuszczać ☺ oby na dobre
Gratulacje i wszystkiego dobrego na kolejne lata. My będziemy świętować pierwszą rocznice w sierpniu.



Co do imion to do dziewczynki napewno Wiktoria mąż nie odpuści, a do chłopca jeszcze nie jesteśmy pewni. A co do wózków to my sie jakoś w sierpniu będziemy rozglądać bynajmniej ja chce a mąż jest za.

Ja mam pojutrze tzn w środę prenatalne i troche sie martwie bo jak robiłam tydzień temu pappa i wolne bhcg to mam małe wartości, ale położna mówiła żeby zrobić max 21 badania z krwi.
Spokojnie nie masz co sama interpretować tych wyników bo lekarz to będzie wpisywał i to się jakoś przelicza razem z danymi z USG a przecież ich jeszcze nie znasz.
Wszystko będzie dobrze ☺
Mi też się podoba Wiktoria ale mam jeszcze sporo innych imion dla dziewczynki więc nie wiem które wybierzemy
Ja też się z Wami witam dziewczyny ☺️ Ja mam dziś usg prenatalne i mam jakos stresa a to dopiero o 14 stej. Jeśli chodzi o imiona to mam już swoje typy ale bardziej dla dziewczynki Zuzanna, Laura, Luiza dla chlopca to Filip a w domu mam dwóch chłopców Miłosza i Wojtka a teraz by mogla byc dziewczynka ☺️😘 zresztą wiele osób mi mówi że będzie dziewczynka ale zobaczymy dla mnie i tak najważniejsze żeby dzieciątko bylo zdrowe i żeby szczęśliwie dotrwać do listopada i urodzić.

Wszystkim Wam życzę miłego i słonecznego dnia buziaki 😙😙😙
Trzymam kciuki za prenatalne ☺
 
Cześć Dziewczynki [emoji6]

Dopiero schodzę z łóżka idę zjeść śniadanko. Dzwoniłam samego rana żeby umówić się na prenatalne i wychodzi 20 maja dopiero [emoji85] będzie wtedy 12+4 jak ja dotrwam ... pewnie zwariuję [emoji30]bo miedzy czasie nie mam żadnej wizyty.
Życzę Wam miłego dnia i dzisiejszych udanych wizyt.
Co do imion to jeszcze nie wybraliśmy czekamy do prenatalnych żeby mieć pewność że wszystko będzie dobrze[emoji4]
Czekamy razem. Ja mam 19 maja. I chyba mamy takie sam TP 28.11, nim się teraz przesunął [emoji4]
 
Cześć dziewczyny :) co do imion to nam dla chłopaka Jakub albo Oliwier a dziewczynka może Zuzanna albo Adrianna ale pewnie jeszcze nam się odwidzi he 😁 ja z moim mężem w Walentynki świętowaliśmy 10 rocznicę znajomosci owocnie jak widać 😂😁 a po ślubie w sierpniu bedziemy 2 lata ☺️ życzę miłego dnia i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 👍
 
Grzecznie jeździł [emoji23]
On spał tylko w wózku, o ile nie siedziałam tylko chodziłam. Wiec kiedy wkładałam go do wózka to był sygna, że będzie lulu [emoji23]
Oby mi się też trafił taki kochany egzemplarz bo bardzo lubimy z mężem spędzać wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu jak pogoda oczywiście na to pozwala to byłoby idealnie 😍
Witam Was poniedziałkowo. Ja od rana zmuszam się do sprzątania w domu, bo w sobotę zrobiłam sobie dzień lenia. Ale oczywiście przytulenie z muszlą już zaliczone. A przed godz 19 wizyta więc cała już w nerwach. Co chwile łezka poleci, nerwus dziś jestem. Miłego dzionka dla Was, proszę trzymajcie kciuki żebym po wizycie wyszła szczęśliwa z dobrymi informacjami 🙂
Wszystko będzie dobrze ☺ skoro są tak silne objawy to będzie napewno 😍
A sprzątanie Ci nie ucieknie jeśli nie czujesz się na siłach to odpuść 😉
 
Witajcie dziewczyny, powodzenia w wizytach oraz najlepsze życzenia dla świętującej. Ja w czerwcu 5 lat po ślubie ale 11 lat razem. Czas szybko leci. Nad imionami się nie zastanawiamy, jeszcze jest trochę czasu. Ja nie chce znać płci dziecka, będzie niespodzianka. Mam syna i córkę więc na nic nie jestem nastawiona. Życzę wszystkim miłego dnia.

Ja tez ze swoim narzeczonym jestem 11 lat, nie wiem kiedy to zleciało 😱
 
Co do boiska to owszem bywa głośno, ale mecze są w przyzwoitych godzinach więc nie jest źle. Ja fanką piłki nie jestem, ale chłopaki chętnie oglądają. Gorzej było jak to boisko robili, miałam syf na balkonie ponad rok czasu grrrr. Ale widok piękny i chociaż wiem, że mi bloku nie wybudują naprzeciwko.

Moje dzieci syn 9 a córa teraz 2 skończyła.

Jeśliby chodzi o odpieluchowanie to moja Bianuśka doskonale wie kiedy i co robi. Na kupę ucieka gdzieś w kąt, ale zapytana co robi, otwarcie mówi że 2. I sama przychodzi czy kupa czy siku i mówi zmień mi pielusię. Także jest w pełni świadoma. Ja zamierzam zrobić tak jak z synem, bo zachęcanie samo do siadania na nocnik nic nie daje. Poczekam na jeszcze cieplejsze dni i na działce kilka razy ją bez pieluszki wypuszczę. Jak poczuje, że mokro to mam nadzieję jakoś dalej pójdzie.
 
reklama
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy [emoji6]
Miłego dnia, powodzenia na wizytach i jak namniej nerwów [emoji16]
Sama mam dzisiaj wizytę na 16, jak zwykle już stresik jest czy wszystko będzie dobrze, ostatnia wizyta była 3 tygodnie temu, mam nadzięję że po drodze nic złego się nie wydarzyło.
Co do imion też mi się ostatnio spodobał Szymon, mężowi średnio, ale dałoby się go przekonać [emoji1] generalnie oboje mamy przeczucie że będzie chłopczyk, to nasze pierwsze dzieciątko [emoji16]
 
Do góry