reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Czy wy już coś widzicie żeby się brzuszek ruszał? Siedziałam w wannie i obserwowałam brzuch i wydaje mi się, że ruszał się..ale czy to już możliwe?? Hmmm
To raczej niemożliwe. Czasem mam omamy, że czuje w brzuchu delikatne 'cos', ale wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie na maluszka.
A ruchy, żeby było widać na zewnątrz to moim zdaniem na bank za wcześnie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.Wiem ,że ten temat wywołuje wiele kontrowersji i chciałam zapytać co wy planujecie. Mianowicie chodzi mi o szczepienie noworodka.Czy planujecie pozwolić na szczepienia swojego maluszka bezpośrednio po porodzie ,a może zamierzacie odłożyć to w czasie ?
Jeżeli będzie się dało to będziemy chcieli przeczekać pierwsze tygodnie i dopiero wtedy zaszczepić
 
My mieliśmy w wakacyjnych planach wypożyczyć jachcik i popływać sobie po Chorwacji ale ciąża ważniejsza tym bardziej, że staraliśmy się dosyć długo.
Teraz to strach i tak przez tego wirusa gdziekolwiek za granicę wyruszać więc ten rok tak czy tak byłby pewnie stracony jeśli chodzi o podróże.

Wirus niestety pokrzyżował wiele planów 😞
 
Dziewczyny mam pytanie.Wiem ,że ten temat wywołuje wiele kontrowersji i chciałam zapytać co wy planujecie. Mianowicie chodzi mi o szczepienie noworodka.Czy planujecie pozwolić na szczepienia swojego maluszka bezpośrednio po porodzie ,a może zamierzacie odłożyć to w czasie ?
Jeśli chodzi o nasze zdanie to oboje stwierdziliśmy że szczepimy i to od razu nie widzie powodu dlaczego miałabym nie szczepić swojego dziecka skoro sami byliśmy szczepieni od razu
 
Trzymaj się kochana, bardzo mi przykro [emoji17]
Dziewczyny bardzo miło było mi z Wami przez te niespełna 2 miesiące, no niestety okazało sie na wizycie że serduszko przestało bić [emoji25][emoji25][emoji25] mimo że wiedziałam że wszystko może się zdarzyć, cisza i brak jakiegokolwiek ruchu na USG byly straszne i długo zapadną w pamięć. Dostałam skierowanie do szpitala, jutro muszę się zaopatrzyć w kilka rzeczy do szpitala, bo nawet koszuli nocnej nie mam [emoji52] i w środę mogę przyjechać na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Do czwartku będę musiała zostać na oddziale, boję się cholernie tego szpitala. Strasznie przybita jestem, nie sądziłam że tak sie będę czuła. Ehhh teraz będę się pewnie bała próbiwać znowu [emoji25]
 
Dziewczyny bardzo miło było mi z Wami przez te niespełna 2 miesiące, no niestety okazało sie na wizycie że serduszko przestało bić [emoji25][emoji25][emoji25] mimo że wiedziałam że wszystko może się zdarzyć, cisza i brak jakiegokolwiek ruchu na USG byly straszne i długo zapadną w pamięć. Dostałam skierowanie do szpitala, jutro muszę się zaopatrzyć w kilka rzeczy do szpitala, bo nawet koszuli nocnej nie mam [emoji52] i w środę mogę przyjechać na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Do czwartku będę musiała zostać na oddziale, boję się cholernie tego szpitala. Strasznie przybita jestem, nie sądziłam że tak sie będę czuła. Ehhh teraz będę się pewnie bała próbiwać znowu [emoji25]
Bardzo mi przykro 😢 trzymaj się
Ja cały czas mam ponad 37... Ale czytałam że w ciąży tak jest, mam nadzieję, że prawdę piszą..
Tez mam 36,9_37,3 ponoc jak progesteron sie zwieksza w ciazy przy tym jest wyzsza temp.
Czy wy już coś widzicie żeby się brzuszek ruszał? Siedziałam w wannie i obserwowałam brzuch i wydaje mi się, że ruszał się..ale czy to już możliwe?? Hmmm
Zeby sie brzuch ruszal to nie ale tam w srodku cos czulam delikatnie chociaz wydaje mi sie ze to za wczesnie
To raczej niemożliwe. Czasem mam omamy, że czuje w brzuchu delikatne 'cos', ale wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie na maluszka.
A ruchy, żeby było widać na zewnątrz to moim zdaniem na bank za wcześnie.
Właśnie mialam podobnie jak juz pisalam wyzej ale ja nie czulam nigdy ruchów maluszka bo to pierwszy raz wiec nie mam porownania czy to to
 
@kociara :) bardzo mi przykro. Wiem co czujesz. Trzymaj sie mocno.

Ja też jutro mam prenatalne na 13. Jestem tak zdenerwowana, że sama nie wiem co ja dziś ze sobą zrobię. Chyba zwariuje. Mam nadzieję, że prześpię się choć godzinę.
Na widoczność ruchów na bank zawczesnie. Ja jak leże to też brzuch mi się rusza, ale to jelita.
Gratuluje udanych wizyt!
 
Cześć dziewczyny,
Robiłam igm i igg na różyczkę i wyszło mi igm reaktywny ale żadnych objawów różyczki nie mam ani nic z tych rzeczy, badanie powtórzyłam i też wynik reaktywny nie wiem co tym myśleć
 
reklama
Dziewczyny ja jestem od czwartku w domu i czuję się z tym mega źle [emoji85] czuje się jak taki grzyb nie jestem z tych osób co mogą siedzieć cały dzień i nic nie robić zawsze wszytko w biegu a mam wrażenie że jak tak jeszcze z tydzień posiedzę w domu to właśnie taką się stane... Mega źle się z tym czuję jak sobie dajecie radę siedząc w domu?
Ja słabo [emoji849] w ogole nie jestem zorganizowana i nic mi się nie chce , sprzątanie i obiad zostawiam na ostatnia chwile , siedzę na tej kanapie czytam forum i inne artykuły na necie i tak mija dzień za dniem ale słabo się z tym czuje , lepiej byłam zorganizowana jak pracowałam... i nie mogę sobie wyobrazić dalszych miesięcy takiego siedzenia [emoji58][emoji58]
 
Do góry