reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No dotarlam w końcu do ostatniej strony hehe, ja po wizycie opóźnionej i nerwowej ale jestem. Z dzidziusiem wszystko dobrze, podskakuje sobie we wszystkie strony i jedno ujęcie ma trochę nóżki rozłożone i zapytałam o płeć to mówiła, że jak dziecko pokaże ale wzięła lupkę i pokazała mi na jednym zdj ze jakby może byc chłopiec bo widać trochę takie jakby jajeczka [emoji2960] ale kazała się tym nie sugerować bo roznie może być i jeszcze tak dobrze nie widac. A nerwowo było bo babka na korytarzu mnie wytrąciła z równowagi bo ona przyszła przede mną a ja po niej ale ja miałan wizytę ustalona na 9:30 a ona umówiła się z lekarka przed 10 bo do 10 przyjmuje, więc nie miała konkretnej godziny a skoro ja miałam tzn ze byłam zapisana jako pierwsza i w ciąży a ona jakaś starsza na cytologię sobie przyszła i się drze na mnie, tak mnie wkurzyła, że się z nią kłóciłam aż pielęgniarka wyszła a i tak weszłam ją jako pierwsza, nawet pacjentki od innej lekarki z korytarza mnie poparły i do niej mówią że kobiety w ciąży lekarka przyjmuje jako pierwsze... [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A no i poszlam na ryneczek, kupilam truskaweczki kilogram to już polskie ale z foliaczka [emoji3] zrobię dziś że śmietana i makaronem [emoji39][emoji39][emoji39]
IMG_20200428_111323.jpeg
IMG_20200428_111335.jpeg
 
Hehe wiesz to takie zabobony, tak naprawdę to wszystko zależy od tego czy się połączył x z y czy x z x i z tego wynika płeć [emoji4] a nie to czy kobieta ma ochotę na słodkie czy slone.. Tak samo z moich obserwacji zazwyczaj pierwsze dziecko jest podobne do ojca ale nie zawsze się to sprawdza bo znam dzieci pierwsze, które jednak podobne są do mamy, więc to też takie tam gadanie i w zależności jak się geny połącza [emoji6]
Moj synek podobny do mnie[emoji16][/QUOTE]O widzisz czyli kolejny przykład, że nie zawsze się sprawdza [emoji4][emoji4]
 
No dotarlam w końcu do ostatniej strony hehe, ja po wizycie opóźnionej i nerwowej ale jestem. Z dzidziusiem wszystko dobrze, podskakuje sobie we wszystkie strony i jedno ujęcie ma trochę nóżki rozłożone i zapytałam o płeć to mówiła, że jak dziecko pokaże ale wzięła lupkę i pokazała mi na jednym zdj ze jakby może byc chłopiec bo widać trochę takie jakby jajeczka [emoji2960] ale kazała się tym nie sugerować bo roznie może być i jeszcze tak dobrze nie widac. A nerwowo było bo babka na korytarzu mnie wytrąciła z równowagi bo ona przyszła przede mną a ja po niej ale ja miałan wizytę ustalona na 9:30 a ona umówiła się z lekarka przed 10 bo do 10 przyjmuje, więc nie miała konkretnej godziny a skoro ja miałam tzn ze byłam zapisana jako pierwsza i w ciąży a ona jakaś starsza na cytologię sobie przyszła i się drze na mnie, tak mnie wkurzyła, że się z nią kłóciłam aż pielęgniarka wyszła a i tak weszłam ją jako pierwsza, nawet pacjentki od innej lekarki z korytarza mnie poparły i do niej mówią że kobiety w ciąży lekarka przyjmuje jako pierwsze... [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A no i poszlam na ryneczek, kupilam truskaweczki kilogram to już polskie ale z foliaczka [emoji3] zrobię dziś że śmietana i makaronem [emoji39][emoji39][emoji39] Zobacz załącznik 1112459Zobacz załącznik 1112460
Piękne maleństwo! 🌼🌼🌼 Gratulacje 🌷🌷🌷
 
No dotarlam w końcu do ostatniej strony hehe, ja po wizycie opóźnionej i nerwowej ale jestem. Z dzidziusiem wszystko dobrze, podskakuje sobie we wszystkie strony i jedno ujęcie ma trochę nóżki rozłożone i zapytałam o płeć to mówiła, że jak dziecko pokaże ale wzięła lupkę i pokazała mi na jednym zdj ze jakby może byc chłopiec bo widać trochę takie jakby jajeczka [emoji2960] ale kazała się tym nie sugerować bo roznie może być i jeszcze tak dobrze nie widac. A nerwowo było bo babka na korytarzu mnie wytrąciła z równowagi bo ona przyszła przede mną a ja po niej ale ja miałan wizytę ustalona na 9:30 a ona umówiła się z lekarka przed 10 bo do 10 przyjmuje, więc nie miała konkretnej godziny a skoro ja miałam tzn ze byłam zapisana jako pierwsza i w ciąży a ona jakaś starsza na cytologię sobie przyszła i się drze na mnie, tak mnie wkurzyła, że się z nią kłóciłam aż pielęgniarka wyszła a i tak weszłam ją jako pierwsza, nawet pacjentki od innej lekarki z korytarza mnie poparły i do niej mówią że kobiety w ciąży lekarka przyjmuje jako pierwsze... [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A no i poszlam na ryneczek, kupilam truskaweczki kilogram to już polskie ale z foliaczka [emoji3] zrobię dziś że śmietana i makaronem [emoji39][emoji39][emoji39] Zobacz załącznik 1112459Zobacz załącznik 1112460
Gratulacje! Już mu mało miejsca zostało :)
 
reklama
Do góry