reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Boże dziewczyny wy cos zrobiłyście a ja leżę jak Kłoda w łóżku z migrena 🤦‍♀️ wszystko robi za mnie Mąż a mi głupio bo ja bardzo lubię dbać o dom i w ogóle ale dzisaj ledwo się nawet wykąpałam ☹
Nic się nie martw leż i odpoczywaj. Wczoraj i tak miałaś cięzki dzień, a migrena to na prawde paskudztwo...
 
reklama
Od rana czułam się fatalnie i miałam takie przeczucie ze dzieje się coś niedobrego... spanikowałam i pojechałam do ginekologa. Jestem już po badaniu. Fasolka cała i zdrowa serduszko 180. Wrzucam moje 2,5cm szczęścia
 

Załączniki

  • 2567CCD9-1642-4D56-9DA4-41EFD3D7A6B7.jpeg
    2567CCD9-1642-4D56-9DA4-41EFD3D7A6B7.jpeg
    62,9 KB · Wyświetleń: 75
Jejku! Ale jesteśmy produktywne... musiałam sporo nadrobić od rana 😁
@Poli90 i @Oliwia97🌼 cudowne wieści!! cieszę się, że wszystko u Was w porządku i dzidziulki zdrowo rosną 😍

@Rumiankowa świetna poducha 🤩 też sobie taką zapodam! a co! 🙃

@sandra_91 trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, ja też idę prywatnie na 15.45 bo świruję lekko pawiana 😂

@Asia Kasia dziewczyno, weź nie świruj! odpoczywaj jak najwięcej, jeszcze się narobisz 😘

@EvilDesiree wykorzystujesz? nie, myślę że wychowujesz chłopaków wrażliwych na potrzeby innych 🥰

@Ata_1995 dzidziulek pomachał, czy mi się wydaje? 😄

Ja dzisiaj na dyżurze w pracy, choć przyszłam później (miałam być od 10-15) bo na 11 miałam szczegółowe badania tego tsh (ft3 i ft4) - czekam na wyniki.
O 15.45 prywatna wizyta, mam nadzieję, że się uspokoję. Jak wrócę do domu to detektor tętna powinien już być w paczkomacie, zobaczymy czy cokolwiek uda mi się wieczorem odsłuchać.

Dzisiaj zadzwoniłam też do przychodni u siebie, zapisałam się na wizytę na poniedziałek w ramach NFZ ale cienko to widzę, gościu (jedyny gin w przychodni) ma tak słabe opinie - szczególnie przy ciężarnych - że nie wróżę nam przyszłości... zobaczymy, a nóż się nawrócił i akurat mi przypadnie do gustu... who knows 😂

Ściskam Was wszystkie serdecznie, do potem 😘
 
reklama
Do góry