reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratuluję kochane udanych wizyt [emoji173][emoji2956][emoji3059][emoji120] bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze [emoji120][emoji3059][emoji3059][emoji2956] dziś już możecie spokojnie spać [emoji173]

Jestem!
dzieciol żyje, 175 serduszko waliło, piękny dźwięk ;) zrobiła mi tylko usg przez brzuch bo to tylko po to żeby sprawdzić czy nie ma krwiaków, czy wszystko dobrze wyglada i posłuchać serduszka ;)
Jestem i ja [emoji4]

Wszystko w porządku dziewczyny :) Dzidziol 4 cm, tętno 176, ciąża książkowa wg lekarza, póki co ;) Mam tylko zrobić przed prenatalnymi USG piersi, bo coś mi wymacał :/ Mam nadzieję, że nic poważnego... Poza tym wszystko ok :)

Zobacz załącznik 1123423
 
reklama
No ja podobnie miałam kilka dni z rzędu, i od niedzieli przestało,
No ja śpię zawsze w 2 częściowych pizamkach , a teraz koszulka i majtki , ale znowu mam antybiotyk to i wkładki do tego [emoji849], jak przestanę brać leki to wietrzenie [emoji16]
No tak jak masz antybiotyk i musisz mieć wkładkę to wyjścia nie ma. To oby się szybko zaleczylo 🙏🏼✊🏻❤️☺️
 
Z poprzedniego USG mi wychodzi 10+2, ale na obecnym mam 11+1, czyli tak jakby liczyło z OM, sama nie wiem jak to już jest. Tyle miałam pytań do lekarza i z tego wszystkiego ich nie zadałam 🙈
Ooo to moje wyglada podobnie w takim razie 😍 lubie tak patrzec na zdjecia w podobnym tygodniu co jestem zeby sobie wyobrazic jak maluszek wyglada 😅
 
U mnie tetno wedlug detektora dzis pokazalo 164 to na chlopaca czy dziewczynke 😅 zobaczymy czy sie sprawdzi no ale mierzylam krotko wiec mozliwe ze bardziej miarodajne od lekarza jednak.
Edit. Czytam teraz na innych forach i jednak to tez tylko 50/50 teoria jak wszystkie 😂

U mnie z dziewczynami się sprawdziło
U Cb też serduszko bije na dziewczynkę.

Gratuluję wizyt.. uff można odetchnąć dzisiejszego dnia.
 
Nie, ja mam legginsy i strasznie się zsuwają z dupki 😂 kupiłam M bo taki nosze ale chyba XS było by dobre w tym przypadku 😜 i nosze je tylko po domku ☺
Widziałam te legginsy, ale nie były sportowe tylko takie zwykłe z bawełny to nie brałam :p
A te jeansy to zamówiłam, bo chciałam zamówić z h&m, ale wszystko wykupione 😳
 
reklama
Do góry